Skocz do zawartości

Jaki amplituner 5.1 w cenie 800 - 1000 zł


Max420

Recommended Posts

Witam,

 

Potrzebuję porady jaki kupić wzmacniacz – amplituner – (kino domowe 5.2 lub 5.1 , ale też słuchanie muzyki). Wysiadł mi poprzedni i zostały mi po nim dwa sprawne głośniki przednie, centralny i 2 boczne. Potrzebuję coś kupić na miarę tamtego, tak by nie uszkodzić głośników.

Oglądam filmy tylko z komputera

 

Zastanawiam się nad amplitunerem Voice Kraft 6360 i do niego zewnętrzną kartę muzyczną Axagon ADA-71. Czy wystarczy taki zestaw aby móc cieszyć się filmami kodowanymi w Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic IIx , DTS itp?

 

Sekcja mojego starego wzmacniacza

Przedni głośnik

Wyjście mocy znamionowane w/g NNP 90 + 90 watów (8 omów na 1khz, NNP)

Stałe wyjście mocy RMS z odniesieniem 110 + 110 watów (6 omów na 1 khz przy całkowitym odkształceniu harmonicznym 10%)

Wyjście mocy muzycznej z odniesieniem 180 + 180 watów (6 omów na 1khz przy całkowitym odkształceniu harmonicz\nym 10%)

Głośnik środkowy

Wyjście mocy znamionowane w/g NNP 25 watów (8 omów na 1khz, NNP)

Stałe wyjście mocy RMS z odniesieniem 35 watów (8 omów na 1khz przy całkowitym odkształceniu harmonicznym 10%)

Wyjście mocy muzycznej z odniesieniem 70 watów (8 omów na 1khz przy całkowitym odkształceniu harmonicznym 10%)

Tylny głośnik

Wyjście mocy znamionowane w/g NNP 25 + 25 watów (8 omów na 1khz, NNP)

Stałe wyjście mocy RMS z odniesieniem 35  + 35 watów (8 omów na 1khz przy całkowitym odkształceniu harmonicznym 10%)

Wyjście mocy muzycznej z odniesieniem 70 + 70 watów (8 omów na 1khz przy całkowitym odkształceniu harmonicznym 10%)

 

Proszę o pomoc

Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...