Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
filip

Roboty na forum, czyli niechlujna administracja forum

Recommended Posts

Adminie, adminie...
Przejrzyj z łaski swojej listę użytkowników i wyrzuć z niej ponad 250 użytkowników z USA, Italy, China i Poland. To są roboty internetowe, automatycznie logujące się na forum. Ich obecność na liście użytkowników oznacza, że administracja jest trochę, hmmm... niechlujna.
Dla ułatwienia - zwykle, choć niekoniecznie taki robot ma stronę www w profilu, zresztą co tu wyjaśniać - wprawne oko pozna.
Najlepiej czyścić takie rzeczy raz - dwa razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.audio.com.pl/phpBB/memberlist.p...=DESC&start=250

Ta strona, na przykład wygląda żałóśnie. 3/4 użytkowników na niej to ulubieńcy z Poland i takie jak Adjemocebter56 lub Sratotatobas38 ("ci" bez maila i www). Wejście na strony części pozostałych użytkowników grozi dla normalnych ludzi wypierniczeniem komputera w kosmos.

PS. Przesadziłem. Tutaj jest 8 użytkowników kontra 42 roboty.
Z kim gadać na takim forum???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szanowny Panie!

Aministracja forum dba o nie i codziennie dokonuje selekcji i aktywacji nowych użytkowników, jednocześnie eliminując "śmieci". Roboty, które obcenie jeszcze pojawiają się na forum "zapisały" się jeszcze, gdy nie było właściwej administracji forum, działało one w starej wersji podpiete do starej strony audio. Od pewnego czasu są regularnie przez nas usuwane, w końcu znikną zupełnie.
Prosimy o wyrozumiałość.

Z poważaniem,
Administratorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni mój post spowodował pobieżne przejrzenie listy użytkowników. Wykasowaliście jakieś 70%, pozostawiając sporo śmieci (róbcie to profesjonalnie, bo wstyd), potem zaprzestaliście działania w ogóle (róbcie to w ogóle). Fajne obejrzałem strony w nowych profilach. Prawdziwy męski seks, z kałem na torsie. Tfu, obrzydliwość.

Pomysł kopiowania ogłoszeń drobnych na forum uważam za idiotyczny. Niejaki kah przepisuje je jak małpa, bez wiedzy osób, które zamieściły ogłoszenia gdzie indziej (to jest niezgodne z prawem, przestudiujcie ustawę o ochronie danych) i w obliczu jakiegokolwiek pytania podaje numer telefonu i maila. A forum, to forum i potencjalny klient powinien mieć kontakt z autorem postu. Podawanie telefonu i maila... Macie na to zgodę zainteresowanych?

Pomyślcie, zanim coś zrobicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×