Skocz do zawartości

Jak ustawiacie płyty (CD)


Recommended Posts

19 minut temu, Fafniak napisał:

Tak żeby łatwiej było coś znaleźć ?

Dla mnie najłatwiej jest trzymać ripy na dysku 😋 a wszystkie CD (jak nowe) pochowane. 

Wiem, że to nie po audiofilsku bo płyta gra lepiej niż plik ;)     haha, to Ci pomogłem...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, JohnDoe napisał:

Dla mnie najłatwiej jest trzymać ripy na dysku 😋 a wszystkie CD (jak nowe) pochowane. 

O to to.

Jak ktoś zbuduje sobie system w którym pliki grają nie gorzej niż płyty to już powrotu do mechanicznego nośnika nie ma.

Mój transport CD chyba już ze dwa lata jest zamknięty w półce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HQ150 napisał:

Jak ktoś zbuduje sobie system w którym pliki grają nie gorzej niż płyty to już powrotu do mechanicznego nośnika nie ma.

Ale płyty CD kupujemy nadal bo fajnie je mieć ;)

 

53 minuty temu, Kubad napisał:

U mnie ustawione gatunkami muzycznymi, a w gatunkach alfabetycznie.

To brzmi sensownie 👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zbierałem kasety, w cholerę tego było. Potem pojawiło się CD i kasety zaczęły przeszkadzać przy przeprowadzkach. No i zniknął sprzęt który potrafił to odtworzyć.
Jak wywaliłem kasety, zrozumiałem że zbieranie CD też nie bardzo ma sens bo w końcu i to trzeba będzie wywalić. Bo będzie przeszkadzało, bo pojawi się coś nowego, bo ...
Teraz kupuję CD tylko jeśli często wracam do określonych albumów (bardziej jako odpłacenie się wykonawcy, chociaż i tak niewiele z tego ma) lub podejrzewam że nie będzie lub nie ma go na streamingu (a tego jest sporo).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...