Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie, zwracam sie do was bo nie wiem czym one sie różnią 

Pierwsza > https://pl.creative.com/p/sound-blaster/sound-blaster-ae-7 Druga > https://pl.creative.com/p/sound-blaster/sound-blaster-ae-9

Mają mi zasilić > Logitech z906 i > Beyerdynamic DT 990 PRO 80 Ohm

Pytanie teraz która karta dźwiękowa, problem jest w tym że nie mam miejsca już na USB dlatego rozważam kupna wewnętrznej dźwiękowej jeśli to jest bujda z tymi kartami i można coś lepszego znaleźć jakiegoś "DAC'a" do tej kwoty to najwyżej zmienię swoje podejście i zwolnie te miejsce jedno USB interesuje mnie 5.1 i 7.1 do dalszej rozbudowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem kiedyś te głośniki, bo mnie "certyfikat THX" zaintrygował... Powiem tyle: cieszę się, że nie jestem twoim sąsiadem, bo ten sub daje falę uderzeniową jak techno z Malucha w późnych latach 90.

Te Sound Blastery AEchyba niezłe. Mówię chyba, bo na audioscience są pomiary Sound BlasterX AE-5 i przyzwoicie to wygląda. Problem w tym, że na tych głośnikach nie odczujesz wielkiej, o ile jakąkolwiek poprawę, bo jest to bardzo kiepski sprzęt.

Na twoim miejscu zainwestowałbym w pierwszej kolejności w przyzwoite głośniki - najlepiej stereo lub stereo z subwooferem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze dla mnie to jest czy uciągną mi te słuchawki, żeby nie było za cicho a co do głośników to raczej zmieniać nie będę jedynie co myśle zrobić to kupić kino domowe do TV bo akutalnie mam podłączone TV optycznym do tych głośników a do kompa jack 3.5

Edit: Dowiedziałem się że 250Ohm nie zasili ta karta muzyczna 

Edytowano przez 4cHmEd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...