Skocz do zawartości

Ktoś może mi polecić sklep w którym kupię heco aurora i do tego amplituner do 2200zl?


waka

Recommended Posts

Cześć. 

Szukam do kupna nowych kolumn 5.1 heco aurora plus sub 302 i do tego jakiś amplituner do 2200zl, może być efekciarski w filmach.

Miałem już upatrzony Onkyo 686 ale z dwóch sklepów popularnych tu na forum dostałem info, że Onkyo jest na chwilę obecną niedostępne z powodu covid i na tym właściwie się skończyło. Poczułem się lekko olany.

Ktoś coś może mi zaproponować za w miarę dobrą cenę i dostępne?

70% film, 20% ps5 i 10% muzyka.

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Niestety ale Onkyo i Pioneer w chwili obecnej są nieosiągalne i dzisiaj był u mnie dystrybutor, który powiedział, że kompletnie nie ma pojęcia kiedy może pojawić się na rynku Pioneer czy Onkyo. Teraz jest to trochę wróżenie z fusów. 

W przypadku Heco Aurory bardzo dobrze sprawdza się dynamiczne brzmienie Yamahy RX V4a lub wyższy model RX V6a ale w tym przypadku wyjdziesz poza zakładany budżet. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny zestawu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia olania.

My sami nie wiemy.

Onkyo i Pioneer po prostu nie ma. I niewiadoma kiedy będzie. Zapewne czerwiec to najwcześniejszy możliwy termin. Ale nic nie jest potwierdzone.

W przypadku Denona i Yamahy wygląda to teraz tak że zamawiasz i czekasz. 2-6 tygodni. No niestety wszystkie amplitunery które do nas wjeżdżają są już sprzedane. Sami nie mamy nic na ekspozycji.

Nie wiem czy kontaktowałeś się z nami ale jeśli tak to na pewno nie jest to kwestia olania. Po prostu telefonów o dostępność amplitunerów dziennie jest kilkadziesiąt. Uwiercie to nie jest miłe raz za razem setki razy w miesiącu tłumaczyć to samo. My nie wiemy.

Dystrybucja mówi jedno a później dzieje sie drugie. Amplitunerów NIE MA w całej europie. 

Dlatego NIE MOŻEMY obiecać kiedy będzie.

Chcesz. Zamawiasz i czekasz.

Malo tego ze względu na to jaki jest popyt i podaż na rynku amplitunerów ich cena jest praktycznie nie do ruszenia. Nie ma jak dawniej negocjacji. Nie ma takiej potrzeby.

Do kolumn zastosujemy rabat.

Zapraszam

Piotr

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, waka napisał:

Miałem już upatrzony Onkyo 686 ale z dwóch sklepów popularnych tu na forum dostałem info, że Onkyo jest na chwilę obecną niedostępne z powodu covid i na tym właściwie się skończyło. Poczułem się lekko olany.

https://allegro.pl/oferta/amplituner-premium-kino-domow-160w-onkyo-nr686-thx-10467737274

Dostawa jutro. Więc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, HQ150 napisał:

Masz rację. Nie zauważyłem. Ale jak używki chodzą po 2800 to da się kupić nowy za 2200?

W ogóle nie są dostępne wg branży.To z pewnością wyklucza kupno nowego na dzień dzisiejszy. W tej cenie to chyba jakiś podstawowy model Denon albo Yamaha. Wygląda na to że trzeba mieć minimum 2500-2600 zł żeby kupić coś w miarę dobrego. Albo szukać używanego w przyzwoitej cenie. Np. https://allegrolokalnie.pl/oferta/ampkituner-denon-avr-2500h-7-2-bt-wifi-dolby-atmos

Jak napisał S4Home  "Malo tego ze względu na to jaki jest popyt i podaż na rynku amplitunerów ich cena jest praktycznie nie do ruszenia. Nie ma jak dawniej negocjacji. Nie ma takiej potrzeby", wygląda na to, że prędko się to nie zmieni.

Edytowano przez Iron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.03.2021 o 08:29, HQ150 napisał:

"UWAGA: Urządzenie mamy na stanie. Amplituner jest używany, nie posiada oryginalnego opakowania i posiada ślady używania. Mikrorysy na obudowie, kurz w miejscach trudnodostepnych.Jest pilot i mikrofon do automatycznej kalibracji.

Jest 100% sprawny i cały czas gra, udzielamy na niego 12 miesięcznej gwarancji. Gwarancja realizowana w serwisie niemieckim ONKYO za naszym pośrednictwem lub bezpośrednio po złożeniu przez nas druku RMA."

Za 3000 zł!!!!!!! gdzie nowy z Polską gwarancją był za 2000 zł a nawet za 1800 :D

No nie da siębo model 686 to model z przed 2 lat. Onkyo go wyprzedawało jak wszedł 696 na tych wszystkich Amazonach, Bagoog itp gdzie ybł po 1800. Dlatego nowego nie nzajdziecie juz.

21 godzin temu, Iron napisał:

Jak napisał S4Home  "Malo tego ze względu na to jaki jest popyt i podaż na rynku amplitunerów ich cena jest praktycznie nie do ruszenia. Nie ma jak dawniej negocjacji. Nie ma takiej potrzeby", wygląda na to, że prędko się to nie zmieni.

Najwcześniejszy możliwy termin to wakacje. Ale nie liczył bym na to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...