Skocz do zawartości

Subwoofer do pylon audio 25


lukaschels

Recommended Posts

Witam,

Mam głośniki pylon audio 25, jestem z nich zadowolony, chciałbym podłączyć subwoofer do nich.
Myślałem nad Pearl Sub jako komplet do zestawu ale bardzo wiele osób poleca Klipsch R-12SW (ew R-100SW) , jest tańszy oraz mocniejszy. I chyba ma maskownice w zestawie wiec dalej będzie wszystko do siebie pasowało.

Jak myślicie warto dopłacić di Pearl Sub?

amplituner z którym będzie to pracowało to Pioneer SX-S30DAB

 

Pozdrawiam 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Zapewne masz dokładnie Pylon Audio Pearl 25. Jeśli tak to idealnym rozwiązaniem byłby subwoofer Pylon Audio Pearl Sub, który zdecydowanie lepiej sprawdzi się w stereo niż Klipsch, który zrobi lepszy efekt w kinie. Pearl Sub to szybsza prezentacja basu, jest on zróżnicowany oraz schodzi na prawdę nisko. Warto pójść w tym kierunku. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko suby do kina.

11 godzin temu, Q21 napisał:

Jeśli tak to idealnym rozwiązaniem byłby subwoofer Pylon Audio Pearl Sub, który zdecydowanie lepiej sprawdzi się w kinie domowym niż Klipsch, który zrobi lepszy efekt w kinie.

Ale kolega nie ma kina .......

Ma dwie kolumny i amplituner stereo.

Jeśli brakuje Ci basu to wina przeciętnego amplitunera. Wymień go na inny model, nie slim lub wzmacniacz. Pearl ożyją.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za te odpowiedzi.
 

Rzeczywiście sprawdzałem  na Onkyo TX-8270  nie było aż takiej różnicy, a nie było takiego basu o jaki mi chodzi.  na droższy mnie nie stać a zależy mi na bajerach typu wifi, BT spotify.
 

Wydaje mi się że posłucham opinii kolegi @Q21 bo  muzyce tego mi brakuje w filmach kolumny dają rade

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...