Skocz do zawartości

Słuchawki BT do 350 zł.


Recommended Posts

Witam wszystkich.

Moglibyście polecić mi jakieś dobre słuchawki bezprzewodowe do 350 zł?

Zależy mi na słuchawkach nausznych, najlepiej zamkniętych z możliwością podpięcia przewodu.

Będą przeznaczone do słuchania muzyki kinowej/epickiej, lekki rock a także takiej z naciskiem na bass. Do grania pewnie też zostaną nieraz użyte.

Tak więc raczej celuje w dość uniwersalne brzmienie.

Ostatnie słuchawki jakie posiadałem to House of Marley Positive Vibration 2 i byłem z nich zadowolony. Niestety odmówiły posłuszeństwa.

Teraz jestem w stanie dołożyc stówke więcej jeśli dostane coś lepszego 

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2021 o 12:39, Tobik1404 napisał:

Witam wszystkich.

Moglibyście polecić mi jakieś dobre słuchawki bezprzewodowe do 350 zł?

Zależy mi na słuchawkach nausznych, najlepiej zamkniętych z możliwością podpięcia przewodu.

Będą przeznaczone do słuchania muzyki kinowej/epickiej, lekki rock a także takiej z naciskiem na bass. Do grania pewnie też zostaną nieraz użyte.

Tak więc raczej celuje w dość uniwersalne brzmienie.

Ostatnie słuchawki jakie posiadałem to House of Marley Positive Vibration 2 i byłem z nich zadowolony. Niestety odmówiły posłuszeństwa.

Teraz jestem w stanie dołożyc stówke więcej jeśli dostane coś lepszego 

 

Pozdrawiam

Witaj,

Ciekawy rozwiązaniem są kompaktowe, nie dużych rozmiarów Audio Technica SR30 BT https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-bezprzewodowe/ath-sr30bt-czarny.html

Brzmią nie co odmiennie, a niż Vibration 2. Lecz wykazują dużo większą kulturę w odtwarzanym dźwięku. Zapraszamy Cię na odsłuch do naszych salonów Tophifi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...