Skocz do zawartości

Kondensator i bateria dodatkowa


marksadle76

Recommended Posts

Cześć wszystkim, nad którym pracuję Deville z 1996 roku właśnie zmieniło głośniki we wszystkich drzwiach na nowe głośniki 300 W każdy i 2600 watów na górnych tylnych siedzeniach działa całkiem słodko Teraz pojawia się pytanie Mam drugi wzmacniacz dla subwooferów i zastanawiałem się czy można zainstalować drugą baterię i mieć kondensator między drugą baterią a wzmacniaczem? Nie chcę tylko instalować kondensatorów lub tylko baterii. Chcę, aby mój kondensator miał stałą energię, ale z tylnej baterii, a nie przedniej, i umieścić izolator. Czy to zadziała?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2021 o 16:44, marksadle76 napisał:

Cześć wszystkim, nad którym pracuję Deville z 1996 roku właśnie zmieniło głośniki we wszystkich drzwiach na nowe głośniki 300 W każdy i 2600 watów na górnych tylnych siedzeniach działa całkiem słodko Teraz pojawia się pytanie Mam drugi wzmacniacz dla subwooferów i zastanawiałem się czy można zainstalować drugą baterię i mieć kondensator między drugą baterią a wzmacniaczem? Nie chcę tylko instalować kondensatorów lub tylko baterii. Chcę, aby mój kondensator miał stałą energię, ale z tylnej baterii, a nie przedniej, i umieścić i https://9apps.ooo/ zolator. Czy to zadziała?

issue got solved!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wzmacniacz jest szczególnie energochłonny i będzie wymagał dodatkowego źródła mocy, aby funkcjonować z optymalną wydajnością. Dodanie drugiej baterii zapewnia dużą rezerwę prądu w systemie i można ją również umieścić bardzo blisko wzmacniacza. Jest to nieco bardziej skomplikowane niż wymiana fabrycznie zainstalowanej baterii na coś, co jest wystarczająco mocne dla twoich potrzeb, ale w tym przypadku jest to zdecydowanie tańsza opcja.

 

write my essay

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...