Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Esoteric HiFi

Simaudio Moon I3 RS

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

Bardzo dobry wzmacniacz. Świetna dynamika, tonalność i barwa. Oceny prywatnych użytkowników - 5 gwiazdek na 5 możliwych ( Audioreview )

http://www.audioreview.com/product/amplification/integrated-amplifiers/simaudio/moon-i-3.html

"Ten zintegrowany wzmacniacz jest niesamowitym urządzeniem. Na przestrzeni lat miałem okazję używać kilku świetnych urządzeń audio. Miałem min. Naima NAIT, McIntosh'a, Bryston'a i NAD'a. Kupiłem ten wzmacniacz aby odejść od lamp, ponieważ mam bardzo psotnego 2-latka. Znalazłem używany model I3 za rozsądną cenę i spodobał mi się jego prosty i elegancki wygląd. Ta tranzystorowa integra zapewnia fantastyczną wydajność prądową. Brzmienie instrumentów akustycznych prezentowane jest z bardzo wysoką jakością i realistyczną tonacją. Jestem profesjonalnym muzykiem od ponad 20 lat, więc spędzam tysiące godzin w otoczeniu instrumentów orkiestrowych, jazzowych i popowych granych przez światowej klasy muzyków. Prawdziwość tonu zawsze była dla mnie ważna. Bez względu na to jakie głośniki podłączę, Focal, Tannoy, Epos, tonalność i dynamika są na wysokim poziomie. Bez zastrzeżeń mogę umieścić tego Moona na szczycie wszystkich posiadanych przeze mnie urządzeń. To fantastyczny, wszechstronny sprzęt!

Cena sklepowa - 14000 pln. Stan idealny. W komplecie pilot zdalnego sterowania. Cena - 5400 pln. Tel: 696 018 407. Oferta znajduje się też na stronie: esoteric-hifi.com oraz Allegro.

lg_mooni3i_1.jpg

Moon-I3-RS.jpg

Moon-I3-RS-1.jpg

Moon-I3-RS-2.jpg

Moon-I3-RS-3.jpg

Moon-I3-RS-4.jpg

Edytowano przez Esoteric HiFi