Skocz do zawartości

wzmacniacz do Magnat Quantum 723


nowiciusz

Recommended Posts

dzień dobry wszystkim.

postanowiłem sobie, że w tym roku chcę wejść w  temat sensownego audio - posiadane Edifiery, które podłączyłem do gramofonu czyli mojego głównego źródła dźwięku, przestały mi wystarczać, to wziąłem się za lekturę m.in. tego forum. akurat zbiegło się to z czasem, gdy mój kolega postanowił zmienić swój zestaw audio i wyprzedawał wszystko co miał, a więc amplituner kina domowego, który mnie nie interesował, ale również głośniki, tytułowe Magnaty 723. bez wahania odkupiłem od niego w dobrej - tak mi się wydaje - cenie: 900 zł za idealną parę.

w ten sposób zostałem z samymi kolumnami, dlatego szukam do nich wzmacniacza. jako że na całość założyłem 3000 zł, to na wzmacniacz zostało mi 2100 zł. czy w tej cenie znajdę coś, najlepiej nowego - jestem totalnym nowicjuszem i nie jest w stanie zweryfikować jakości używki - co będzie dobrym napędem dla gramofonu, a w przyszłości również do Yamaha MusicCast WXAD-10?

proszę o pomoc. z góry dziękuję! :) 

metraż, w jakim to zagra to ok. 20 m2, jest dywan, kwiatki etc. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli mógłbyś dokupić w przyszłości streamer taki jak WXAD10 to zdecydowanie lepiej kupić wzmacniacz stereo taki jak NAD C316bee, który posiada wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy oraz charakteryzuje się cieplejszym brzmieniem. Jeśli chciałbyś uzyskać bardziej dynamiczny przekaz to polecam Yamahę AS701 lub wszystko mający amplituner RN602 ale w tym przypadku będzie to pewnego rodzaju kompromis między jakością dźwięku a funkcjonalnością. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny oraz umówienia odsłuchu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...