Skocz do zawartości

Fiesta MK6 Audio


Recommended Posts

Witam chciałbym zmienić audio w Fieście (MK6) jestem zielony w tym temacie i potrzebował bym porady ( pewnie jest już taki temat)

Zacznijmy od tego że mam fabryczne radio i głośniki chciałbym zacząć powoli od wymiany radia mam jedno na oku do tego wygłuszenie jak na razie drzwi przednich i tylnich 

RADIO ANDROID 9.1 QUAD CORE 16GB GPS WiFI BT FV PL ( allegro) Znalazłem takie które w miarę pasuję w samą ramkę która i tak trzeba docinać 

Fabryczne głośniki mają 25 W 4OHM 

Same radio ma 4x50W te które wymieniłem wcześniej ( Allegro ) czy mogło by się coś stać przy fabrycznych głośnikach.

Mam w planach wymianę głośników i wrzucenie delikatnego subufera i wzmacniacza by wszystko ładnie grało by bass nie był za mocny i nie zagłuszał samej muzyki z głośników . 

I poszukuję porady w doborze głośników, subufera , wzmacniacza i nawet jak trzeba to i radia .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc uzyskać coś dobrego zacznij od wygłuszenia drzwi i usztywnienia ich konstrukcji. Kłaniają się maty wygłuszające oraz dystanse pod głośniki. Po tym zabiegu ( o ile dobrze będzie wykonany) nie poznasz grania w swoim samochodzie. Później ewentualnie wzmak i sub, tweetery w słupki, gdyby miało grać ambitniej. Tu masz podgląd jak to robi profesjonalista przez duże P

 

http://www.audiomanufaktura.pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...