Skocz do zawartości

Onkyo TX-NR616 i Klipsch Synergy F3/F2


Adam_N

Recommended Posts

Bardzo dziękuję za pomoc. Onkyo 616 kupiłem dwa tygodnie temu od prywatnej osoby i widać było, ze dbał człowiek o sprzęt - mam nadzieję, że ampli jeszcze z 3-4 lata pociągnie. Teraz szukam kolumn Klipsch Synergy F2 lub F3 w wersji 5.0 bo bardzo dobre opinie słyszałem o nich. Oprócz filmów lubię posłuchać też muzyki klasycznej, filmowej, country i jazz więc chyba to pójdzie na tym z dobrą jakośćią. Nie jestem wielkim audiofilem (choć od czytania tego forum zachciało mi się nim być :-)) więc chyba taki zestaw wystarczy dla amatora.

  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1za małe. F2 i F3 tak.

No chyba że dokupisz dobrego suba ktory także da radę w muzyce. To można by pomyśleć o F1.

Aha no i pamiętaj bo kolega słusznie zauważył.

nie ma kina 5.0

Musisz mieć jakiś sub. Pytanie czy uniwersalny także pdo stereo. Czy wtedy go będziesz gasił a będzie tylko pod kino.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pomoc Panowie. Jestem nowy zarówno na tym formum jak i w temacie audio/video ale powiem, że jakość Waszych komentarzy jest na najwyższym poziomie - konkretne, dokładnie na temat, bez wywyższania się wiedzą i porad typu "lepiej dołóż 1000 zł i kup to i tamto" 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze pociągnę temat. A gdybym do tego amplituera kupił na razie kolumny podłogowe Indiana Line Tesi 661 a potem z czasem dokupił resztę głośników Indian Line pod kino to czy to będzię lepszy zestaw pod to co słucham i oglądam niż Klipsch F3? Muszę przyznać, że Indiana Line Tesi 661 w kolorze orzech wyglądają pięknie jeśli chodzi o design, który też ma znaczenie w salonie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, castel napisał:

Sub nie potrzebny przy f3,przekonasz się jak odpalisz:)

Potrzebny. bo nie ma wtedy kina.

20 godzin temu, Adam_N napisał:

jeszcze pociągnę temat. A gdybym do tego amplituera kupił na razie kolumny podłogowe Indiana Line Tesi 661 a potem z czasem dokupił resztę głośników Indian Line pod kino to czy to będzię lepszy zestaw pod to co słucham i oglądam niż Klipsch F3? Muszę przyznać, że Indiana Line Tesi 661 w kolorze orzech wyglądają pięknie jeśli chodzi o design, który też ma znaczenie w salonie. 

Fajne kolumny. Ale to nie klasa F3. Moim zdaniem w każdym aspekcie F3ki są lepsze. A one tez występowały w wiśniowym , drewnianym kolorze.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2021 o 08:17, S4Home napisał:

Fajne kolumny. Ale to nie klasa F3. Moim zdaniem w każdym aspekcie F3ki są lepsze. A one tez występowały w wiśniowym , drewnianym kolorze.

dzięki za poradę - te w wiśni też piekne wizualnie. Tego będę szukał.

Mam jeszcze pytanie techniczne - z tym kolumnami i tym amplitunerem na czym będzie lepsza jakośc muzyki z płyt CD - odtwarzacz ONKYO CD czy odtwarzacz Onkyo Blu-ray. Mam Blu-ray Onkyo BD-SP808 i czy jest sens dokupić do zestawu odtwarzacz CD?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...