Skocz do zawartości

Zestaw kina domowego


Kit34

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie, 

Druga połowa bardzo chce kino domowe, którego przebaczeniem ma być również słuchanie muzyki - od popu poprzez RnB i rocka po muzykę klasyczna. Wstępnie było ciśnienie na Jamo 809 ale już wiem że to będzie bardzo zły wybór. Dziś polecono mi x2700h + indiana line nota, ale już znalazłem sprzeczne wypowiedzi tutaj na forum. Moglibyście z doświadczenia polecić jakiś półśrodek. Trzymamy się jednak amplitunera z spotify, deezer, tidal oraz tunerem DAB. 

Rozstaw frontów to 2.5m, odległość sofy od frontów ok 4,5 m. Salonik otwarty na drugą część pomieszczenia które stanowi kuchnia i jadalnia. Całość to ok 20m2. 

Co do budżety to max 7.5 tys

16158425510655610804120205552377.jpg

1967575809__01__01.jpg

Dodam, że Jamo wybrane były z powodu estetyku/wyglądu , 550x również. 

Bazując na samym wyglądzie zapytam jeszcze o takie cudo... 

https://www.salonydenon.pl/zestawy-glosnikowe/zestaw-glosnikow-s55e-s15e-s30ce-sub-10.html

Edytowano przez Kit34
Dadalem info
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie to stało we wnęce. chyba ze je wysuniesz. Bo taki układ w wnece będzie po prostu złe.

Gdzie jest miejsce na suba?

W cenie 7,5 nie powinieneś ani patrzeć na słabe Jamo ani na Nota 550 x

Chcesz małe kolumny frontowe to Dali Oberon 5 albo ELAC Debut Reference F5. Te są po prostu wąskie.

Do obu tych modeli polecam Yamahe 6A jako amplituner.

Gdyby Ci blizej było do Denona X 2700 to warto zwrócić uwagę na jaśniej brzmiące monitor audio Bronze 200 albo nawet serie Silver 200n a fronty.

Macie dzieci? Bo widze zabwki.

Czy w gre wchodzą także monitory na przód? Mozna by system odgrodzić podobnie jak kominek. Widzialem już takie "realizację"

Zapraszam gdybyście mieli jakieś pytania i na odsłuch

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, S4Home napisał:

Bedzie to stało we wnęce. chyba ze je wysuniesz. Bo taki układ w wnece będzie po prostu złe.

Gdzie jest miejsce na suba?

W cenie 7,5 nie powinieneś ani patrzeć na słabe Jamo ani na Nota 550 x

Chcesz małe kolumny frontowe to Dali Oberon 5 albo ELAC Debut Reference F5. Te są po prostu wąskie.

Do obu tych modeli polecam Yamahe 6A jako amplituner.

Gdyby Ci blizej było do Denona X 2700 to warto zwrócić uwagę na jaśniej brzmiące monitor audio Bronze 200 albo nawet serie Silver 200n a fronty.

Macie dzieci? Bo widze zabwki.

Czy w gre wchodzą także monitory na przód? Mozna by system odgrodzić podobnie jak kominek. Widzialem już takie "realizację"

Zapraszam gdybyście mieli jakieś pytania i na odsłuch

Na odsłuch to mam troszkę daleko Le to też nie problem bo to w sumie zależy od dnia:) 

Mógłbyś wyrazić swoją opinię w kwestii s55e? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kit34 napisał:

Mógłbyś wyrazić swoją opinię w kwestii s55e? 

Połączenie tych kolumn z Denonem 2700, moim zdaniem należy do udanych, szczególnie w kinie,ale i w stereo powinno być też okej,jak na tą półkę cenową,na brak basu nie powinieneś narzekać,u mnie grają z Onkyo rz 830 .

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...