Skocz do zawartości

Kompaktowe słuchawki nauszne bluetooth


Recommended Posts

Czyść czyść,
Szukam słuchawek nausznych do zastosowań na mieście, w podróży i pracy z bluetooth 5.
Niestety mam dość wygórowane wymagania przez co ciężko mi znaleźć ciekawą parę.
A i pomińmy całkowicie aspekt dźwiękowy przy doborze propozycji, jestem otwarty na nowe typy brzmienia.

Chciałbym, aby były to słuchawki kompaktowe, koniecznie nauszne.
Aktualnie posiadam Audio-Technica ATH-M50xBT, które używam przy komputerze ze zmienionymi padami i są świetne ale zdecydowanie za duże i za ciężkie do tych zastosowań.
Nie zależy mi wcale na izolacji i ANC ale bardzo bym chciał, żeby posiadały welurowe pady zamiast skórzanych. (Może wchodzić w grę wymiana padów)
Coś jak MOMENTUM M2 OEBT, którym zacząłem się przyglądać, ale nie można ich już nigdzie dostać.

Przeglądałem się też Marley Positive Vibration 2 Wireless, ale jakoś nie jestem do nich przekonany. Cena rekompensuje skórzane pady i brak BT 5, ale nie przekonują mnie swoją budową i wyglądem.

W zasadzie nie udało mi się znaleźć nic ciekawego. Pisze z nadzieją, że podsunięcie mi coś co mnie zainteresuje. Jeśli chodzi o cenę, to nie mam ścisłych widełek, zależy co dana para zaoferuje mi w swojej cenie.
Załóżmy, że górna granica to 400 zł, ale generalnie wolałbym wydać ciut mniej i ewentualnie wymienić pady.

Edit:// Ktoś miał przyjemność testować ATH-S200BT oraz ATH-SR30BT? Waham się, które wybrać bo w sumie nic innego mi nie wpadło w oko.
SR30BT wydają się zbyt duże, a S200BT zbyt plastikowe i mało wytrzymałe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...