Skocz do zawartości

Wybór wzmacniacza do Fyne audio 502


Szymon Osnowski

Recommended Posts

Mam siostrzane do Fyne 501 kolumny Tannoy Revolution XT6. I napędza jest wzmacniacz hybrydowy Pier Audio MS-680 Aniversary na lampach NOS. Super brzmienie. Myślę, że ten wzmacniacz dobrze zgra się także  Fyne502. Jego moc 120W. Posłuchaj.

Edytowano przez hlary
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch modeli które wybrałeś moim zdaniem Denon.

Ale faktycznie zwrócił bym uwagę jeszcze na dwie hybrydy.

Magnat MA 1000 oraz PIER MS 680. Oba mamy na stanie. Dzwiek jest na prawdę najwyższych lotów.

Ewentualnie nieco jaśniejszy, szybszy Roksan K3.

Zapraszam na odsłuch oraz po wyceny.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

zależy jakiego dźwięku oczekujesz? Moim zdaniem te kolumny czują się dobrze z szybkimi, dobrze kontrolującymi dół wzmacniaczami. Moc również ma znaczenie, im mocniejszy wzmacniacz tym lepiej skontroluje dół pasma w tych kolumnach. Jakiej muzyki słuchasz i jak duże masz pomieszczenie?

Pozdrawiam,

Michał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Na Temat Audio napisał:

Cześć,

zależy jakiego dźwięku oczekujesz? Moim zdaniem te kolumny czują się dobrze z szybkimi, dobrze kontrolującymi dół wzmacniaczami. Moc również ma znaczenie, im mocniejszy wzmacniacz tym lepiej skontroluje dół pasma w tych kolumnach. Jakiej muzyki słuchasz i jak duże masz pomieszczenie?

Pozdrawiam,

Michał

No tak jakbyś opisał cechy wzmacniacza Pier Audio MS-680 :) Mają mocy bardzo dużo, jest szybki i jego bas jak piszą recenzenci jest "narkotyczny", wciągający. Ja to potwierdzam na swoim i jak on gra. Warto posłuchać tego wzmacniacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...