Skocz do zawartości

Amplituner stereo


krzysiek79

Recommended Posts

Witam,

Jestem szczęśliwym posiadaczem Klipsch rp-6000f. Przyszedł czas na dobranie do niego odpowiedniego amplitunera albo wzmacniacza stereo.

Zestaw będzie używany w 80% do muzyki (cd, spotify, radio internetowe) i czasem do filmów (głównie vod). Filmów na tyle mało, że zdecydowałem się pójść w stereo.

Zależy mi, żeby amp miał obsługę radia internetowego i grał ze spotify (może być bezprzewodowo z telefonu).

Budżet ok. 3500.

Skłaniam się do yamahy R-N803D.

Czy to rozsądny amp, który nie zabije brzmienia Klipsch? Czymjeszcze powinienem się zainteresować w tym zakresie cenowym?

Będę wdzięczny za opinię i podpowiedzi :)

Edytowano przez krzysiek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także nie uważam aby Yamaha była dobra do tych kolumn.

Bedzie to grało jasno, czasem zbyt jasno i piskliwie.

Niestety nie ma takowego amplitunera już z wbudowanym asortymentem sieci.

Tu polecam Magnaat MR 780 a do niego dokupić dodatkowy moduł sieciowy iEAST M 30 PRO, Yamaha WXAD 10 i tak dalej.

Zapraszam po wyceny.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o "wszystkomającym" amplitunerze - konkretnie DRA-800H. Ostatecznie zdecydowałem się na zwykły wzmacniacz PMA-800NE plus używany streamer z aukcji. Dla mnie wystarczające były radio internetowe (używam) , Airplay (właściwie nie używam), Spotify Connect (używam) i UPnP/DLNA (sporadycznie) i na razie się sprawdza.

Jak konkretne modele zagrają z Twoimi kolumnami to inna sprawa (u mnie wiekowe Wharfedale).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...