Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zakupiony współgra z moim Xiaomi redmi 9 .nie mam porównania .nie jest potwornie mocny jak mój wzmak sphaa02 który podpinam pod wyjscie Jack w smartfonie .A30 bardzo mocno poprawiło jakosc dźwięku 2klasy wyżej .użyłem przejściówki podopielem swoje senheisery 559 nie ma problemu z ich napedzeniem gra czysto i głośno .

Z przesyłką zapłaciłem 234 zł i uważam że niejeden droższy dacamp nie zagra tak czysto i głośno.

Polecam A30 choć obawiałem się że zmarnuje kasę a tu niespodzianka 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Używam Soundmaic A30i  z Iphonem SE ponad pół roku

Zalety:

świetnie wykonany, wygląda na raczej trwały sprzęt,. Przemyślana konstrukcja -  kątowe złącze do telefonu zamiast prostego. 

Bardzo dobrze współpracuje z telefonem - nie zawiesza się,

Dzwięk jest czysty techniczny, płaski, wręcz analityczny, trochę lepszy niż w podobnym oryginalnym kablu kablu Iphona,  Kabel Iphone jest mało trwały.

Na wysokoimpedancyjnych słuchawkach jest OK - inne wzmacniacze tu wymiękają - ten wzmacniacz używa scalaka Cirrusa CS43131 który ma

przetwornicę podwyższającą napięcie na pokładzie  i radzi sobie ze słuchawkami wysokoomowymi.

A teraz wady: 

Dzwięk jest poprawny, analityczny bez zakłóceń. Brakuje muzykalności, przestrzeni i ciepła. Taki techniczny, poprawny dzwięk, bez jakiejś wielkiej przyjemności ze słuchania

 

Używałem wcześniej chińskiego wzacniacza na na Dacu AK4452 + wzmacniacz  MAXIM MAX37220.

Brzmieniowo - inna bajka. Przestrzeń, ciepło muzykalność - sama przyjemność słuchania. Ale konstrukcyjnie - totalna lipa - kabel zakończony usbc+ przejściówka na Iphona - co chwilę się to łamało. I częste zawieszanie się. 

Gdyby nie te wady pewnie bym nadal używał.

W porównaniu z odtwarzaczami przenośnymi wypada kiepsko. Podstawowy model FIIO X1 - lepsze, bardziej przestrzenne brzmienie, chociaż lekko podkolorowane.

Mam jeszcze porównanie z Sony NW-A105, ale to zupełnie inna bajka i klasa - nie ma co nawet porównywać.

Wszystkie odsłuch na dość tanich ale przyzwoitych słuchawkach Soundmagic E10 i E11

 

Edytowano przez Fibi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...