Skocz do zawartości

Wybór kina domowego - salon z aneksem kuchennym


Mistblinde

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie,

jest to mój pierwszy post tutaj jednak forum przeglądam już od jakiegoś czasu.. W końcu przyszła i na mnie kolej, ponieważ niedługo przeprowadzam się do swojego domu i szukam dobrego kina domowego. Niestety, nigdy nie miałem takiego sprzętu (tj. kina domowego czy soundbara), będzie to mój pierwszy taki zakup dlatego proszę o pomoc w tym temacie :) 

Budżet do 10 -11 000 PLN.

Po różnych postach na forum skłaniam się do następującego zestawu:

- sub Monitor Audio Bronze W10 6G

- Monitor Audio Bronze 500 6G

- Denon AVR-X2700H

Kiedyś w przyszłości być może do kompletu mógłbym dokupić ams dolby atmos + C150 6G ale na razie myślę, że wystarczy. Niestety nie byłem jeszcze na odsłuchu a z chęcią bym się wybrał, bazuję tylko na opiniach i propozycjach z innych tematów/opinii w internecie.

Zestaw ma być przeznaczony do 50% filmy/seriale - 50% muzyka. Pokój z aneksem ma powierzchnię 23.5m2

Będę wdzięczny za każdą pomoc :) Dziękuję!

salon_plan.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
W takim pomieszczeniu zestaw Denon 2700 + MA Bronze 500/c150/FX na tył +W10 to bardzo dobry kierunek. Uzyskasz dynamiczne i precyzyjne brzmienie z nisko schodzącym basem. Jeśli chciałbyś podnieść szczegółowość to warto byłoby pomyśleć nad Yamahą RX V6a. W przypadku Yamahy świetnie zgrywają się polskie Pylon Audio Sapphire 25set, które zapewnią przestrzenne brzmienie z mocnym oraz zróżnicowanym dołem. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie umówienia odsłuchu oraz po wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...