Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

zabiłeś mi ćwieka...

czy taki LCD jak totalny gadżet, bo nie jest to użyteczne. - koszt ze 300-400zł

czy zbudować osobny moduł do zasilania lampy DM70 a do tego jakiś mikrofon co by jasnoscia sterował według głośności muzyki - @MariuszZ -da sie coś takiego zbudowac?

A osobno normalny monitor dotykowy 7 calowy na wysięgniku ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się bawić to się bawić :D 

A co do jasności to nie lepiej podpiąć go przez potencjometr od głośności? 

Swoją drogą zrobiłęm szybki research w używkach/uszkodzonych wzmacniaczo/radio/amplitunerach na allegro/olx i w sumei opłąca się to bardziej niż kupowanie obudowy w jakimś dyi. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy widzieliście gdzieś piankowe osłony/mocowania wentylatorów komputerowych?

Albo wiecie gdzie takowe wykonają?

Jeśli chodzi o gumowe kołeczki/mocowania wiem ze istnieją, ale to jest nieskuteczne w moim przypadku

Czy istnieje jakaś metoda na wyprowadzenie diody z raspberry PI4 które przejmie/skopiuje funkcje tych zamontowanych na płytce? Nie chodzi mi o rozwiązania które wymagąją przeprogramowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

A po co kupować obudowy i całą resztę, skoro można mieć niezłą listwe w dodatku z kablem zasilającym (też niezłym) za równowartość 400 zł. No, chyba że ktoś bardzo lubi majsterkować. Cena elementów do budowy przekroczy cenę tej linkowanej listwy

https://www.dba.dk/kabler-supra-cables/id-1098595633/

Mam taka i nie narzekam. 

 

IMG_20221012_214251.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki problem sprowadzić? To tylko kilkaset kilometrów. Czasem przesyłka podróżuje szybciej niż w naszym, pięknym kraju. DPS zapewnia transport w ciągu 2-3 dni, a i koszt nie jest jakiś znacząco duzy. Wiem coś na ten temat. Pod warunkiem, ze przesyłka nie przekracza 5 kg. Powyżej to już trochę kosztuje, a powyżej 15 przestaje być opłacalne. Ludzie z PRC sprowadzają i nie narzekają😉. A tu , Panie, strefa Schengen, nie ma cła, vatu i innych danin państwowych. Tylko kupować, bo ceny tam duzo niższe niż w Polsce.

@J4Z to nie ten model zalinkowałeś. Tamten jest trochę bardziej rozbudowany i droższy. Dodatkowo jest z firmowym kablem zasilającym.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcji jest sporo - od Modushopa po uniwersalne obudowy dostępne w takich miejscach jak TME czy Conrad. Obudowy z tworzywa, aluminium, stalowe. Mniejsze i większe. Na listwę na spokojnie coś się znajdzie. Przykładowa pierwsza z brzegu: https://www.conrad.pl/pl/p/obudowa-uniwersalna-hammond-electronics-aluminium-naturalny-d-x-s-x-w-254-x-70-x-34-5-mm-1-szt-1485452.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...