Skocz do zawartości

Prosze o wycene JAMO


Erald

Recommended Posts

Witam mam na stanie głośniki 5.1 Jamo. Jamo 18 centrala( widziałem go na allegro w cenie ok 100zł),Jamo 28 x 2, Jamo 38 x 2 oraz subwoofer Jamo SW303E. Jako, że planuje zmienić ten sprzęt na stereo to chciałbym się dowiedzieć ile może być on warty. Głośniki dostałem praktycznie w prezencie wiec nie mam żadnego porównania. Szukałem na allegro i na innych stronach ale raczej nie mogłem znaleźć za dużo informacji. Proszę o pomoc w wycenie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak i udało mi się jedynie znaleźc orientacyjna cene subwoofera, ktora oscyluje w granicach 300 zł. Została jeszcze kwestia Jamo 28 i 38 czyli przody i tyły. Prosze o pomoc, jeżeli ktoś miał z nimi doczynienia Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma potrzeby go cytować...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro podobnej klasy (zamiast pary "38" i "28" były dwie pary "28", a zamiast 303 był SW1008 ) nowy komplet w 2001 roku kosztował około 2 tysięcy, to teraz może to być warte między 30 a 50% tej ceny.

Spójrz na podobnej klasy komplet 5.1 firmy JBL 178 - nowy kosztuje około 1100zł.

Poza tym nowe komplety 5.0 (czyli bez suba) oparte na podłogówkach z przodu i podstawkowych z tyłu Jamo S406 czy 416 kosztują 700-800zł, a z subem 1100-1200zł...

Ale tak naprawdę to warte jest tyle, ile ktoś za to da. icon_rolleyes.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...