Skocz do zawartości

Panasonica SC-PMX92 - Problem z BT


Opascik

Recommended Posts

Witam,

Zakupiłem ostatnio mini wieżę Panasonic PMX-92 i po skonfigurowaniu podstawowych rzeczy, stwierdziłem że występuje ok 2s lag Bluetooth pomiędzy laptopem Lenovo (Windows 10) a mini wieżą. Zmiana sterowników nic nie dała

Sprawdziłem na innym laptopie i występuję ten sam problem. Sprawdzałem też urządzenia na wystawie w sklepach elektronicznych aby wykluczyć uszkodzenie urządzenia.

Co ciekawe, posiadam telefon Oneplus 6 i nim testowałem ten sprzęt przed zakupem, no i na tym telefonie ten lag nie występuje. Nie mam pojęcia dlaczego na nim.

Na Linuxie lag jest mniejszy ale występuje, tak samo na telefonie Huawei Mate 20.

Wieża zgodnie z specyfikacją posiada BT 2.1 EDR oraz kodek AAC. Wcześniej miałem transmiter BT 4.1 z aptx i wszystko grało poprawnie, do zaakceptowania.

Czy ktoś, kto posiada tą wieżę spotkał się z tym problemem? Jakieś sugestie na poprawę tego lagu? Czy po prostu oddać sprzęt i czekać aż coś nowszego - lepszego wyjdzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...