Skocz do zawartości

HD350BT vs ATH-SR30BT vs ATH-ANC500


Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie. 
Dzisiaj rano, moje wysłużone słuchawki odmówiły posłuszeństwa, w związku z czym muszę zakupić nowy sprzęt. Mój wstępny wybór padł na trzy modele:
- Sennheiser HD350BT
- Audio-Technica ATH-SR30BT
oraz Audio-Technica ATH-ANC500BT.

Słuchawki używane będą przez 95% czasu w domu, głównie do montowania video, a czasem do gier online. Najbardziej skłaniam się ku któremuś modelowi Audio-Techniki. W opcje wchodzi również odłożenie wydatku na kilka tygodni i dozbieranie do modelu SR50BT. Warto, czy lepiej zainteresować się którymś z powyższych modeli? 

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Modele SR30 i ANC 500 to dość podobne konstrukcje. Przewaga ANC500 to dodatkowa możliwość podłączenia przewodu, co może być przydatne podczas pracy przy komputerze.

Model SR50BT jest wyraźnie lepiej brzmiącą słuchawką, wygodniejszą (przede wszystkim)  więc w tej sytuacji zapraszamy Cię do jednego z naszych salonów Tophifi na prezentację:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Witaj,

Modele SR30 i ANC 500 to dość podobne konstrukcje. Przewaga ANC500 to dodatkowa możliwość podłączenia przewodu, co może być przydatne podczas pracy przy komputerze.

Model SR50BT jest wyraźnie lepiej brzmiącą słuchawką, wygodniejszą (przede wszystkim)  więc w tej sytuacji zapraszamy Cię do jednego z naszych salonów Tophifi na prezentację:)

Dzięki za pomoc! Poczytałem trochę na forum oraz innych grupach i chyba zdecydowałem się na SR50BT :) Chyba, że w tej cenie polecacie jeszcze coś innego? 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Piotrek Wajda napisał:

Dzięki za pomoc! Poczytałem trochę na forum oraz innych grupach i chyba zdecydowałem się na SR50BT :) Chyba, że w tej cenie polecacie jeszcze coś innego? 
 

Patrząc w tej chwili na promocyjną cenę (629 zł) to nie jesteśmy w stanie zaproponować Tobie lepszej słuchawki. W podobnej cenie jest w tej chwili ANC700, ale jakby nie patrzeć to półka niżej, więc nie możemy tego porównać :) Miłych odsłuchów!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...