Skocz do zawartości

Malutkie głośniki surround poszukiwane


Donio

Recommended Posts

Szukam jak najmniejszych 2 głośniczków tylnych do kina. Chodzi o to żeby zajmowały jak najmniej miejsca na ścianie bo muszą być powieszone. Kina używam bardzo bardzo sporadycznie więc nie musi to być nic specjalnego. Reszta głośników to Whalfedale Diamond 330. Muszą być naprawdę malutkie, niestety moja druga połówka nie jest miłośniczką głośników mówiąc delikatnie.

Mogą być używane, poszukam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Dnia 24.03.2021 o 20:16, Q21 napisał:

monitor Audio Radium 45

Dużo lepsze od wspomnianych Cambridge Audio Minx Min 12?

 

Dnia 26.11.2021 o 13:17, Donio napisał:

W końcu kupiłem te Cambridge Audio Minx 1

I jak po dłuższym czasie dobre granie przy wysokiej głośności podczas seansu? jak wygląda jakość wykonania tych głośników to sam plastik czy obudowa drewniana?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minx 12 plastik. Prezentują się dobrze. Po dłuższym czasie to nie wiem, bo mam je dopiero kilka dni. Jakoś super głośno nie słucham. Wykorzystuję głównie do grania PS5, ale przy Transformersach "robiły robotę", chociaż nie mam za bardzo porównania z innymi. U mnie najważniejszym aspektem było to żeby były jak najmniejsze, bo żona niestety ma jakieś uczulenie na głośniki, amplitunery, konsole itp...

Edytowano przez Donio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...