Skocz do zawartości

Wzmacniacz + kolumny do TV do około 2500 zł


mikciuk

Recommended Posts

Dnia 23.05.2021 o 17:03, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Mamy, takowy pojawia raz na kilka dni. Ale można też zadzwonić do naszych punktów i wypytać o produkty, które Cię interesują :)

Myślę, że zadzwonie, bo mam na oku ostatnio wieże PianoCraft MCR-N570D i w sumie przydałoby się troche o niej dowiedzieć. Dobra jest? i czy ją wogóle macie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2021 o 00:01, michal ziaomi napisał:

Myślę, że zadzwonie, bo mam na oku ostatnio wieże PianoCraft MCR-N570D i w sumie przydałoby się troche o niej dowiedzieć. Dobra jest? i czy ją wogóle macie? :)

Model MCR570 jest na pewno lepszą propozycją a niż MCR470, gdzie główną różnicę stanowią tam głośniki. Dopłata około 500 zł jest w pełni uzasadniona, a może też udzielimy dodatkowego rabatu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2021 o 21:25, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Model MCR570 jest na pewno lepszą propozycją a niż MCR470, gdzie główną różnicę stanowią tam głośniki. Dopłata około 500 zł jest w pełni uzasadniona, a może też udzielimy dodatkowego rabatu :)

a są jeszcze jakieś nowsze modele niż mcr570? które też dobrze wypadają cenowo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sławek Szymanowski napisał:

a są jeszcze jakieś nowsze modele niż mcr570? które też dobrze wypadają cenowo?

Nie, na razie Yamaha nie planuje nowych produktów na tym poziomie. Jak pisaliśmy powyżej, za kilkaset złotych więcej, jest już model MCR 670, który w znaczącym stopniu, jest lepszą mini wieżą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...