Skocz do zawartości

AVR-X2700H + Heco Aurora 700


aewo

Recommended Posts

Witam wszystkich na forum.

Obecnie posiadam zestaw KD składający się z Yamahy HTR-3065 i Kolumn Heco Aurora 700,300,30. Przymierzam się do zmiany ampiltunera. Mój wybór padł na Denona AVR-X2700H.

Czytając to forum zauważałem że nie polecacie łączenia Denona z Heco, pytanie czy one faktycznie będą źle grały w tym zestawieniu?

Mógłbym wybrać Yamahe RX-V6A, ale niestety nowa linia tych urządzeń po prostu mi się nie podoba.

Mój budżet to 3-4 tyś.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od Twoich preferencji. Yamaha RX V6a zapewni Ci zdecydowanie dynamiczniejsze brzmienie w stosunku do Denona 2700. W przypadku Yamahy zyskasz także większą szczegółowość. Denon nie jest złym połączeniem w przypadku Heco Aurory ale jest skierowany do osób szukających muzykalności i spokoju. Zdecydowanie częściej klienci decydują się na Yamahę. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny i zapisania się na liście oczekujących ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest tak że nie pasuje. Heco grają łagodnie górą i nasycone są dołem. Denon gra podobnie.

Moim zdaniem ale zaznaczam moim, w takim zestawieniu w kinie brakuje nieco dynamiki i rozdzielczości w górze pasma.

Ale to nie znaczy że może ci się nie podobać.

Denon zaczyna być dostepny. Na Yamaha 6A poczekamy chyba długo.

Zapraszam po wyceny.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź nie jest jednoznaczna bo tak zadałeś pytanie:

4 minuty temu, aewo napisał:

Czy on zagra zdecydowanie lepiej że by dokładać do niego 2 tyś?

Nie. nie zagra lepiej aby dokładać do niego 2K.

Ale to amplituner AVR. Ma lepsza kalibrację ,dochodzi mnogość wejść i kolejne końcówki mocy. Więc finalnie TAK. To lepszy model do którego warto dokładać.

ALE

Pod warunkiem że te dodatki wykorzystasz. Bo dźwiękowo nie na 2K.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...