Skocz do zawartości

Impuls Audio Lightstorm - Kraftest


Kraft

Recommended Posts

8 minut temu, DiBatonio napisał:

W niczym, szukasz problemów tam, gdzie ich nie ma...

Nie wiem czy ja ich szukam. W końcu Ty dałeś emotkę "zdezorientowany" pod moim postem mówiącym o tym, że Kraft swoimi testami wnosi dużo dobrego na forum. Stąd moje pytanie w czym rzecz i czy coś złego napisałem, że taka niemiła reakcja?

Edytowano przez zolt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, zolt napisał:

Nie wiem czy ja ich szukam. W końcu Ty dałeś emotkę "zdezorientowany" pod moim postem mówiącym o tym, że Kraft swoimi testami wnosi dużo dobrego na forum. Stąd moje pytanie w czym rzecz i czy coś złego napisałem, że taka niemiła reakcja?

Ależ skąd,  napisałeś co myślisz i dobrze.

 Nie ciągnijmy tematu,  Jarek niech robi te swoje testy i tyle.

Prosił zresztą, żeby nie prowokować, więc nie rozwijajmy tematu i nie róbmy offtopu w jego wątku. 

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, DiBatonio napisał:

Ależ skąd,  napisałeś co myślisz i dobrze.

 Nie ciągnijmy tematu,  Jarek niech robi te swoje testy i tyle.

Prosił zresztą, żeby nie prowokować, więc nie rozwijajmy tematu i nie róbmy offtopu w jego wątku. 

 

No spoko, racja i ja się zgadzam, dlatego nie prowokuj. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2021 o 08:14, Kraft napisał:

Co znaczy "powinny kosztować"? Kosztują, ile kosztują. Moim zdaniem grają lepiej od kolumn za 6000-7000 zł. Ale nie da się ukryć, że kosztują też od nich więcej. Nie potrafię ocenić, czy to "uczciwa" dopłata, bo nie znam innych kolumn z tego przedziału cenowego. Nie wiem, czy za te dodatkowe 3000-4000 zł gdzie indziej można zyskać jeszcze więcej.

Troszkę nie rozumiem wywodu,  grają lepiej od kolumn o 3-4tys tańszych. 

No to chyba dobrze?

Gorzej gdyby grały słabiej od tych za 6tys, zresztą nikt z nas nie jest w stanie u siebie gościć wszystkich możliwych kolumn z danego przedziału cenowego. Żeby móc uczciwie powiedzieć, że oto mamy najlepiej brzmiące kolumny z tego przedziału cenowego, bo trzeba by naprawdę przetestować w cholere tych skrzynek.

Dobrze, że się wpasowaly z setem Marantza, ja znam opinie, że ich kolumny nie zachwycają na tle innych konstrukcji z podobnego właśnie pułapu cenowego. 

 Czyli nie każdemu podchodzą,  co system, co pomieszczenie to inna bajka.

Ale chyba o to chodzi dla każdego coś innego. 😉

 

 

6 minut temu, zolt napisał:

No spoko, racja i ja się zgadzam, dlatego nie prowokuj. :)

Hahaha.

Nie ma jak to przerzucić na kogoś odpowiedzialność 🙂

Tak niewiele potrzeba,  jedna emotikonka i masz...

Pzdr

Dnia 11.05.2021 o 13:50, HQ150 napisał:

Ale on w swoich recenzjach nie podaje oceny z porównania z brzmieniem ,, u kogoś innego'' wiec to co piszesz nie ma w tym przypadku znaczenia.

No nie podaje.

Bo u każdego ten sam set, nawet ten Jarka zagra u kogoś inaczej, choćby przez wzgląd na akustykę, a tę kreuje umeblowanie (zagracenie pokoju), adaptacja akustyczna itp.

Dnia 11.05.2021 o 10:45, HQ150 napisał:

skąd mam wiedzieć, że tak samo nie żonglujesz we wzmakach czy źródłach?

Możesz wierzyć, ale żonglowania źródłami i wzmacniaczami u @Krafta się nie doczekasz 😛

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...