Skocz do zawartości

Elektronika do Elac Carina 243.4


Krystian Forszpaniak

Recommended Posts

12 godzin temu, S4Home napisał:

No o tym mówię.

Wydaje mi się że Miras po prostu odwrotnie nazywa opis brzmienia. Bo to się dzieję często i to w takich produktach gdzie jest to nie do podważenia.

Piotr

Czy ja wiem? Przeczytajcie trochę w necie jak ludzie opisują Hegla :) Może Ty i kolega wyżej użył takich głośników, że "ciepło" zostało zabite...

Szczerze? Nie wytrzymałbym z Denona i Cariną dłużej niż 5 minut. Ale, może Tobie się to po prostu podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Wiesz co odwyklem od czytania opisu w necie właśnie dlatego że później są takie konsekwencje. 

 

I ja także nie specjalnie polecam połączenie cariny z denonem. Ale jestem niemal pewien że powód jest zupełnie inny :)

Piotr

 

ok :)

jakieś nowości z Heco się szykują? Będę dla brata chciał kupić RXV6a (jak już dojedzie) i może bym mu sprawił jakieś kolumienki (na razie 2.0) 

Edytowano przez Miras23
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 23.04.2021 o 12:13, Asia napisał:

Podłączę się do wątku - czy autorowi udało się przetestować Lyngdorfa?

Tak, odsłuchałem Lyngdorfa. Pod każdym względem gra lepiej niż NAD 368. Znacznie bardziej muzykalny, znacznie więcej treści w każdym paśmie. Po kalibracji Room Perfect nie zauważyłem dużej różnicy, włączając i wyłączając funkcję. Stereofonia nie wyczynowa ale i tak lepsza niż w NAD. Słuchałem tylko z Tidal przez Chromecast i trochę FLAC z dysku. Myślę że z lepszym źródłem pokaże jeszcze więcej. Ponieważ był to pierwszy klocek tej klasy u mnie na odsłuchu, nie zdecydowałem się na zakup, ale możliwe że do niego wrócę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...