Skocz do zawartości

Kolumny do Magnat Mr780


TheIronBlow

Recommended Posts

Witam. Poszukuje kolumn do Magnat nr 780 i zastanawiam się czy do pokoju 20 m kolumny Klipsch Rp 5000 będą odpowiednie czy też wersja 6000. Zestaw ma służyć jako nagłośnienie do tv Muzyka house często radia słucham np eska, muzyczne. Nie chce wydać na kolumny fortunę więc będę rozważał wszystkie propozycje. Ma grać ciepło z dobrym basem przy niskiej głośności bo raczej wątpię czy kolumny będą grały wyżej niż 50-60  procent ich możliwości 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Bez względu na wielkość pomieszczenia w Twoim przypadku lepszą opcją byłyby RP6000, które brzmią swobodniej oraz lepiej kontrolują bas, którego wcale nie jest znacznie więcej niż w modelu RP5000f. Zgranie z Magnatem MR780 jest bardzo dobre. Pamiętaj tylko o okablowaniu, tutaj świetnie sprawdza się Tellurium Q Blue II lub Kimber 4PR. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Q21 napisał:

Cześć,
Bez względu na wielkość pomieszczenia w Twoim przypadku lepszą opcją byłyby RP6000, które brzmią swobodniej oraz lepiej kontrolują bas, którego wcale nie jest znacznie więcej niż w modelu RP5000f. Zgranie z Magnatem MR780 jest bardzo dobre. Pamiętaj tylko o okablowaniu, tutaj świetnie sprawdza się Tellurium Q Blue II lub Kimber 4PR. 

 

Kolumny mam wybrane to rp6000 mam jeszcze drobny dylemat co do wzmaka mam 2 opcje Magnat nr 780 i Advanced Acustiks X-i75. Muzyka house, radio i TV nie oczekuje audiofilstwa od systemu tylko czy oba będą grały podobnie czy zupełnie inaczej bo czytałem że do tych kolumn zarówno jeden i drugi sprawdza się dobrze. Dodam że oba mam w tej samej cenie może z różnicą 100-200 zł i kasa nie jest tu kryterium ważne żeby grało z dobrym basem 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...