Skocz do zawartości

Stereo za 10 – 12 tyś., czyli poszukiwanie dobrego brzmienia


oTTaki

Recommended Posts

39 minut temu, Dedal75 napisał:

Pogratulował wyboru.

 

37 minut temu, Asia napisał:

Tadam! Gratulacje!

Dzięki, dzięki. 

Cieszę się bardzo, a przede wszystkim ulżyło mi, że wreszcie coś wybrałem😉

41 minut temu, Dedal75 napisał:

Co do AS (...) Firma Warta uwagi .

No właśnie, też tak uważam, choć ich design mnie akurat nie przekonuje😜 - choć na żywo widziałem tylko Overture 204.

41 minut temu, Asia napisał:

czy mój wybór to nie wybór między czekoladą mleczną i gorzką (a obie bardzo lubię).

U mnie podobnie, ale inaczej😝 Gorzką uwielbiam, mlecznej nie lubię... i tak właśnie było z kolumnami😉

Natomiast kibicuję Ci bardzo i z uwagą śledzę Twój wątek. Jak i @Markcoxa zresztą też...😊

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyboru i cieszę się, że był on w pełni świadomy i przemyślany - a trzeba przyznać, że takie tematy z takim finałem są tutaj zdecydowaną mniejszością. U mnie wychodzi w praniu, że też jeszcze niekrótka i być może wyboista droga. Ale tak jak w przypadku @Asia, tak i u mnie problem jest "lżejszy" bo z elektroniką, nie z kolumnami ;) Cieszcie się z żoną muzyką i sobą nawzajem, a sprzęt niech służy jak najdłużej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, oTTaki napisał:

 

No właśnie, też tak uważam, choć ich design mnie akurat nie przekonuje😜 - choć na żywo widziałem tylko Overture 204.

A mi się nawet podobają monitory z tweeterem na dole i z maskownicą stealth bo sa 2 rodzaje w komplecie .

A w dźwięku nacisk na średnicę. Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jeden z fajniejszych wątków ostatnio. Sporo widzę natachałeś się kolumn na to swoje 1 piętro. Gratulacje. Wiadomo, samemu trzeba odsłuchać i ocenić , ale czyjeś sugestie i wrażenia zawsze są cenne. Na pewno wrócę kiedyś jeszcze do tego wątku gdy będę zmieniał kolumny. Momentami, a zwłaszcza na koniec miałem taki przebłysk czy to nie jakiś "blog" kogoś od Pylona i wynik poszukiwań był od początku oczywisty :-} . Ale chyba raczej nie. Po prostu w każdej recenzji pylonów jest taka wstawka, że grają jak dwa razy droższe i tu też podobnie było (rozłożyły na łopatki różne droższe kolumny). Stąd takie moje teorie spiskowe, po prostu pylon czasem przeginał ze swoimi recenzjami i teraz każdemu chyba włącza się pomarańczowa lampka. Faktem jednak jest, że gdy w przyszłym roku będę zmieniał kolumny D25 są na pierwszym miejscu do wypożyczenia. Słuchałem innych, niższych modeli tej marki, ale wszystkie mnie rozczarowały. O diamondach jednak mnóstwo osób zbyt dobrze pisze by były globalną ściemą. Sam Kraft ostatnio gdzieś przyznał że cholernie długo mu schodzi ze znalezieniem godnego następcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...