Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ale tu trzeba chłodzić i radiator z końcówką mocy i resztę wzmaka. Jako, że końcówka grzeje się najmocniej to nacisk na jej chłodzenie jest położony w pierwszej kolejności. To ona dostaje przy takim rozwiązaniu najzimniejsze powietrze. Takie rozwiązanie na razie się sprawdza , więc póki co nie zmieniam.

Jeśli radiator ma 40 stopni to to powietrze użyte do chłodzenia reszty sprzętu też myślę się nadaje. Jako sprzęt jest kieszeni komody nie chciałem, żeby tam był zastój powietrza. Inni użytkownicy Icepowera 1200AS jak widzę zamykają go w szczelnej puszce tylko z metalowym dołem do którego przykręcają końcówkę. I też się im nic nie dzieje. Ja chciałem przedłużyć jego żywotność.

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

47 minut temu, Rega napisał:

Czyli ECC82, a skoro o innym napięciu żarzenia to najprawdopodobniej PCC82. 

Z tego co się orientuję to chyba XCC82

One są rzadko stosowane ze względu na to inne napięcie i nie wiem czy faktycznie tak często są podrabiane. I dodatkowo można je kupić w bardzo dobrych cenach.

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Asia napisał:

Choćby podświetlenie potencjometru.

A no fakt. To by można zrobić. Nie będzie to prędko bo teraz urlop w niedalekiej perspektywie ale do końca wakacji może się uda to zrobić. Teraz chcemy ten wyświetlacz włożyć i uruchomić. Potem ta regulacja podświetlenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytka chyba się udała( za drugim podejściem), bo wyświetlacz testowo działa. Na stole syna na razie ale to już coś.

Był u mnie kolega dzisiaj z innego forum, który znał już brzmienie moich monitorów z accu. Chciał usłyszeć co klasa z D w towarzystwie lamp potrafi.

Słuchał nagrań które dobrze zna z testów u mnie, kręcił głową i powtarzał niewiarygodne, niewiarygodne:-)

 

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No to pierwsze odpalenie. Na razie testowe ale działa. Częstotliwość pliku, tytuł kawałka, tytuł płyty, wykonawca, bitrate( na bieżąco się zmienia) znowu częstotliwość i ilość bitów tym razem pobierana z playera i drobne dane które będą zmienione. Na razie tam jest temperatura radiatora i dane z położenia drabinki rezystorowej ( teraz w kątach ale to będzie zmienione na 32 położenia drabinki).

Wyświetlacz jest czarny z białymi napisami i dwoma czerwonymi kreskami. Nie wiem czemu na zdjęciu wychodzi niebiesko.

 

signal-2021-08-09-223947.jpeg

Teraz wychodzi czarny ale nie widać czerwonych kresek. Ciężko to oddać na zdjęciu
 

signal-2021-08-09-224928.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem właśnie cały wątek, gratuluję pomysłu. Wygląd bajerancki, jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy. Żeby nie wyświetlacz to ciężko by było uwierzyć ze to gra 😉.

Podziwiam takich ludzi co potrafią takie urządzenia zrobić i..., że tego zazdroszczę. Nie powiem, ze chciałbym usłyszeć muzykę z takiego sprzętu i powtórzyć wypowiedź twego kolegi...niewiarygodne 😃

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Amarok napisał:

Żeby nie wyświetlacz to ciężko by było uwierzyć ze to gra 😉.

Mam świadków!

17 minut temu, Amarok napisał:

Podziwiam takich ludzi co potrafią takie urządzenia zrobić i..., że tego zazdroszczę.

Nic nie zazdrość tylko do dzieła. Przepis podałem:-)

17 minut temu, Amarok napisał:

Nie powiem, ze chciałbym usłyszeć muzykę z takiego sprzętu i powtórzyć wypowiedź twego kolegi...niewiarygodne 😃

Widzę, że masz do mnie trochę kilometrów. Jakbyś był w okolicach Cieszyna to zapraszam.

A może Ty byś skwitował słowami Ale lipa! Kto wie? Dla każdego coś innego.

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...