Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam takie dowody jak Ty.

A w praktyce. Jeśli wogole ten kabel jest z miedzi to już sukces. Wtyczek takich widziałem setki. Złoto? Miedź? Proszę Cię.

To wszystko atrapa.

Trzeba było , jesli miało być tanio i efektownie, kupić neotecha lub yarbo do tego wtyczki typu viborg lub iego. Przynajmniej nie byłby to polikarbon, nikiel i aluminium.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

14 minut temu, HQ150 napisał:

Nie. Tanie wtyczki są tanimi wtyczkami. Podróbkami są wtedy, kiedy udają i są sprzedawane jako niby oryginalne a nimi nie są.

Czy zrobienie bardzo podobnego produktu (wizualnie) i sprzedawanie go pod inną nazwą nie jest podróbką ? Tutaj zdajesię mamy nawet oznaczenia zaczerpnięte z oryginalnego produktu. Choć nie jestem pewny bo to mi wisi i powiewa ;)

Można się spierać czy to tylko tania wtyczka czy podróbka ale stawiając obok siebie te 2 produkty (oryginał i to "drugie") raczej nie ma wątpliwości że mamy do czynienia z kopią 

Ja musze zrobić sobie dłuższy kabel zasilający do wzmacniacza i chyba kupie te zachwalane viborgi ale kabel wezmę nasz krajowy chyba Lapp się zowie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że moderacja podzieli moje stanowisko co do tego, że nie wolno nikomu z tutaj obecnych publicznie zarzucać kłamstwa dopóki się go nie udowodni.

Nie, nie doniosłem tylko poprosiłem o interwencję. Przecież tego nie ukrywam.

Najpierw przecież zwróciłem się do Ciebie z zapytaniem czy masz jakieś dowody na to, że zarzucasz mi świadome pisanie nieprawdy.

Jak jeden z nas zarzucał administracji bezpodstawnie łamanie prawa, to też ostro protestowałem.

Nie będę dobrowolnie uczestniczył w rozmowie gdzie takie rzeczy się toleruje. Szanujmy się.

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież mam taką wtyczkę. Rozpiłować Ci ją? Myślałem, że jesteś na tyle rozsądny żeby domyśleć się, że konektory nie są z miedzi. 

Miedziane konektory zaczynają się od viborgow w hurcie po 200 zł za komplet. 

Mam Ci pisać o dobieraniu wtyków do kabli jednego z polskich producentow I sprawdzaniu co gdzie siedzi? Przecież i tak nie uwierzysz. 

Jeśli chodzi o kabel... pokazać Ci Odina po 500zł na jednym z popularnych portali ( oryginał kosztuje około 70 czy 80kzł).

Wybacz ale pisząc o cudownych wtykach za 40zl z alli miedzianych i zloconych musisz się liczyć z tym, że naiwnych brak na forum audio. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...