Skocz do zawartości

Odtwarzacz multimedialny 4K ISO Bdmv


Pilislaw1978

Recommended Posts

3 godziny temu, Pilislaw1978 napisał:

... Znalazłem rzeczywiście 1700 ale oprucz dolby vision dekoduje on dźwięki tez ? Dolby true hd, dts hd master audio , dolby atmos?

A ty chcesz żeby je dekodował? Czy przesyłał na zewnętrzny dekoder? Choć w sumie poniekąd te dwie funkcjonalności są powiązane. Po wybraniu opcji "passtrough" na wyjściu cyfrowym powinien przesyłać surowe dane do obróbki przez zewnętrzny dekoder ( zazwyczaj amplituner). W przypadku dekodowania dźwięku przez odtwarzacz i przesyłania ich na TV tak naprawdę niespecjalnie ma znaczenie format dźwieku ( bo z reguły jest stereo na urządzeniu końcowym)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odtworzy DV z ISO a SACD to nie wiem komu potrzebne do życia chyba zboczeńcom i jakie znaczenie ma jego wymienianie w tym wątku nie mam bladego pojęcia.

zidoo w porównaniu do klona za to potrafi pobierać napisy, być serwerem ftp/smb i odtworzyć DV z mkv, katalogować filmy .

 

Edytowano przez tadekk55
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tadekk55 napisał:

Nie odtworzy DV z ISO a SACD to nie wiem komu potrzebne do życia chyba zboczeńcom i jakie znaczenie ma jego wymienianie w tym wątku nie mam bladego pojęcia.

zidoo w porównaniu do klona za to potrafi pobierać napisy, być serwerem ftp/smb i odtworzyć DV z mkv, katalogować filmy .

 

SACD jakie ma znaczenie na forum audio ? chyba tylko dla zboczeńców 😀, Napisz co odtworzy DV z ISO ?

Edytowano przez Artur O
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie ja nawet Nie wiem co to sacd ,ja poprostu chce żeby odtwarzał tak jak mój made8 er pliki tylko że w 4K ISO bdmv i ewentualnie kodeki napisów polskich i. Dźwięki dolby bo atmosa rozmyślałem na przyszłość ,a dolby vision mile widziane,klon oppo 1700zł ,a zidoo z9x 1150zł

Edytowano przez Pilislaw1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...