Skocz do zawartości

B&K electronic czy fyne Audio


Aniula

Recommended Posts

19 godzin temu, S4Home napisał:

Fyne ma bardzo udany sub. 

możemy ci na niego zaproponować najlepsze ceny no i będziesz miał polską gwarancję na miejscu.

Ale obiektywnie to nie wiem czy to jest lepszy sub od BK

To na prawdę zacna firma która w Polsce z racji swojej polityki sprzedażowej jest po prostu mniej popularna

To prosze jeszcze o porównanie Fyne audio F3 12 z JBL ES250 I Wycene lepszego z nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.04.2021 o 07:07, S4Home napisał:

ES250 tęz był całkiem ciekawy. Ale to juz 100% kinowa konstrukcja. Malo zmienny bas.

Tu stawiał bym na Fyne

Jeśli chcesz na niego ofertę napisz mi na PW numer telefonu albo zadzwoń do nas i powołaj się na forum.

 

A jak ma sie sprawa z svs pb 1000 a infinity cascade twelve  230 maja po tyle samo mocy ale za to unfinity ma 3 glosniki jak z moca i  dzwiekiem w praktyce ? Ten Fyne ma tak naprawde 375 rms 

Edytowano przez Aniula
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znudzony czekaniem na odpowiedz pogrzebłen  na angielskich stronkach i znalazłem taki cos moze komus sie przyda !                                                       Pan Withers dokonał ostatnio przeglądu obu z nich w teście grupowym dla drukowanego magazynu Home Cinema Choice (numer 297 z kwietnia 2019 r.). Tak, REL schodził nisko, ale w praktyce Fyne Audio zszedł nieco, jeszcze niżej, mimo podobno słabszego pasma. Oba nieco wyprzedzały trzeci subwoofer, którym był SVS SB-1000. PSB SubSeries 250 był zdecydowanie na ostatnim miejscu. Ale Fyne Audio okazał się zdecydowanym zwycięzcą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...