Skocz do zawartości

Listwa zasilająca + kable zasilajace


Arekszcz

Recommended Posts

Miałem Gigawata PF 1 MK II, zmieniłem na Furutech TP80e i jestem bardziej zadowolony. 

Wyśle Ci zaraz na PW link do listwy Furutech - zastanów się 😊

Polecane kable zasilające do tych listew to podstawowe Furutech-y FP-314AG więc możesz nawet kupić na metry + 2 wtyki (moja listwa, akurat miała ten kabel z wtykami w komplecie). 

Edytowano przez Kamill00
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.04.2021 o 16:36, Kamill00 napisał:

Miałem Gigawata PF 1 MK II, zmieniłem na Furutech TP80e i jestem bardziej zadowolony. 

Wyśle Ci zaraz na PW link do listwy Furutech - zastanów się 😊

Polecane kable zasilające do tych listew to podstawowe Furutech-y FP-314AG więc możesz nawet kupić na metry + 2 wtyki (moja listwa, akurat miała ten kabel z wtykami w komplecie). 

Listwa sprzedana :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, S4Home napisał:

Jest nas teraz mniej ze względu na przeziębienia. Nie wiem czy kolega który siedzi na OLX jest obecnie. Sam jestem przeziębiony. Ale z czasem na pewno odpisze.

W razie czego pisz na forum albo maila.

Piotr

 

 

Chciałbym wydać max 1600 listwa najlepiej z kablem do sieci i kable do sa30 i scda50 no chyba ze znajdę coś co kosztuje 3000 a zapłacę 2 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może estetyka tutaj będzie słabym punktem i trochę partyzantka ogólnie ale propozycja Tomka to bardzo dobry pomysł. Za psie pieniądze będziesz miał dużo lepszą listwę niż kupując coś z audiofilską metką i audiofilskim powietrzem w środku.

Jest taki duży wątek o listwach i właśnie ten Schaffner Fn2090 był najwyżej oceniany przez chłopaków w testach. Możesz kupić ciut niższy model, niekoniecznie 10 Amperowy, np 6A, wystarczy. Ale z drugiej strony, jak w "Misiu", nie bawmy się w dziadowskie oszczędności.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...