Skocz do zawartości

SPC GEAR VIRO słuchawki


Recommended Posts

witam,

zakupiłem ostatnio słuchawki SPC Gear Viro w wersji bez karty USB (wersja bez plusa w nazwie) , bo moje stare słuchawki gamingowe zaczynają sie sypać  (mało gram , wiec cudów mi nie potrzeba).

Napisze kilka słów o nich . Są bardzo wygodne, sa słuchawkami zamknietymi , dobrze przylegają nawet na dużą głowę, uszy w nie wchodzą całe czyli to słuchawki wokółuszne. Są też solidnie wykonane a pałąk jest metalowy. Dodatkowo mamy odpinany mikrofon , ktory w testach wypada bdb jak na zestaw gamingowy. Dodam ,ze łatwo je napędzić ze smartfona albo z integry na płycie.

Postanowiłem je wypróbowac napierw do muzyki nie spodziewając sie cudów ,bo to słuchawki typowo gamingowe. Jak wiemy gamingowy zestaw to cena x2 w stosunku do jakosci/opłacalnosci.

Podłaczyłem pod smartfona sony xperia xz , potem pod komputer integra ALC892 i troche jestem w szoku jak to gra - mam na myśli muzykę. W zestawie są dwa komplety nauszników (skoropodobne i materiałowe). Na materialowych mamy jakby delikatnie mniej basu ale wieksza przestrzen i powietrze. Sa też wygodniejsze, bo ucho sie zdecydowanie mniej poci w materiałowych nausznikach.

Co do dźwieku to jest to lekki układ "V" ale wszystko jest czytelne, po prostu jest dobrze i podoba mi sie brzmienie tych słuchawek jak na te cene. Dzwiękowo porównywalne wg niektorych testów do Hyper X Cloud z tym ,ze SPC mają mikrofon lepszy (bardziej radiowy dzwiek).

mam dwa pytania :

1. czy ktos miał do czynienia z tymi słuchawkami i co o nich sądzi ?

2. zastanawiam sie też nad słuchawkami Encore Rockmaster ale obawiam sie ,ze dzwięk nie bedzie duzo lepszy albo bedzie porównywalny. Czy może ktos porównac obie słuchawki pod wzgledem dźwięku ?

 

i mam prośbę , zanim ktos napisze ,ze to badziew , bo to gamingowe niech ich najpierw posłucha...

Edytowano przez helmut..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...