Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz do kolum Audiosymptom i6.


jasam1991@wp.pl

Recommended Posts

Witam, jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość. Niestety nie mam w swoim mieście miejsc do odsłuchu. 

Posiadam Kolumny Audiosymptom i6 carbon świeżo zakupione. 

 

Chce dokupić do nich wzmacniacz. Rozważam pomiędzy :

1. Yamaha A-S501

2. Onkyo PMA600ne

 

Który z tych będzie lepiej się wpasowywał do tych kolumn? 

 

Dodatkowo rozważam trochę droższy model :

3. Marantz PM6007

 

 

 

 

Edytowano przez jasam1991@wp.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Napisz przede wszystkim jakiego brzmienia oczekujesz, bo bez tego można ślepo rzucać propozycjami. Yamaha AS501 to ostre brzmienie co w połączeniu z i6 sprawi, że może być ono męczące na dłuższą metę. Tutaj zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłaby Yamaha AS701 ale produkcja niestety została zakończona. Jeśli chciałbyś uzyskać bardziej muzykalne brzmienie z bliższym środkiem pasma to polecam zwrócić uwagę na NADa C326BEE lub oczko wyżej C356BEE, który zapewni lepszą kontrolę dołu oraz poprawi prezentację sceny dźwiękowej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku swojej przygody miałem onkyo 8150 z qacoustic 3050. Podobał mi się ten dźwięk. Potrzebowałem gotówki to je sprzedałem. Potem chciałem spróbować czegoś nowego i kilka sklepow zalecilo mi zestaw Onkyo 8250 z Pylonami 27 ( dodatkowo cena była świetna). Ale nie bardzo mi pasowało to brzmienie. Więc sprzedałem wszystko. Jestem laikiem, więc nawet nie wiem jak to brzmienie mam opisać po prostu dla mnie onkyo 8250 z Pylonami dudnilo, a dźwięk to czułem nawet na sofie, jakkolwiek śmiesznie to nie zabrzmi. Męczyło mnie to zestawienie, a nie pieściło ucho.

Salon mam z 35m z aneksem kuchennym. To czego słucham to hip hop, muzyka rozrywkowa i rock.

 

Edytowano przez jasam1991@wp.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...