Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 months later...
iPod to obecnie jedynie przedmiot kultu i szpanu. Jest w tyle za innymi producentami pod względem możliwości, jakości dźwięku i czasu pracy na baterii. Jednak to na nim i AppStore są zgarniane największe kokosy. Prawda jest taka, że nie ma "najlepszego" odtwarzacza. Wszystko zależy od wymagań bo coś co dla jednych jest ekstra rozbudowaną maszynką dla innych jest przebajerzonym szmelcem. Jednak mój ulubiony odtwarzacz to VEDIA V39, a wierzcie testowałem ich sporo. Popieram kwestię wymiany słuchawek, lecz do mojego odtwarzacza dostałem 2x VEDIA VP-SRS200 czyli pchełki doskonałe. Wielu użytkownikom by one wystarczyły, ale ja zainwestowałem w Sennheiser PX100
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem bardzo zadowolona z Vedii. Ale mimo wszystko najbardziej cenię sobie ipoda. Do tej pory nie sprawił mi żadnych problemów, pomimo upadku icon_smile.gif Jest niezawodny, a bateria długo trzyma. Ma oryginalne swoje oprogramowanie, pomysłowy design, a poza tym można do niego podłącząć różne inne zabawki Apple'a (tunery samochodowe, piloty, zestawy samochodowe, stacje dokujace, itp.).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wyjdę na antyfana Apple ale co tam. Moim zdaniem te zabaweczki do iPodów są głównym powodem zubożania możliwości odtwarzaczy. Jeśli nie wiecie o co mi chodzi - czy widzieliście iPoda z radiem? Ja o takim nie słyszałem, ale na Allegro można kupić specjalną przejścióweczkę za ok. 100zł która da nam taką funkcję. Jak dla mnie jest to wyłudzanie pieniędzy. Reszta iPodowych bibelotów jak etui wysadzane kryształkami itp. jedynie korzysta z popularności iPoda i służy do zbijania kolejnych tysięcy zysku. Nie przeczę, że iPod wprowadzał nowe trendy - jak postępująca miniaturyzacja przy Shuffle, ale miał też wpadki jak korzystanie z softu Creative. Teraz iPod wiąże się jak dla mnie jedynie z definicjami jak globalizacja, trend, komercjalizacja i popkultura icon_smile.gif A to niezbyt dobrze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Gość Martinsmith
Thanks for sharing, I really appreciate it and I just wanted to leave a comment to say that I enjoy your forum.I harmonise with your conclusions and will thirstily look forward to your next updates. Just saying thanks will not just be enough, for the exceptional clarity in your writing.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...