Skocz do zawartości

Źródło audio


tomek0987

Recommended Posts

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Nie ma znaczenia jaki do TV. Teraz w każdym wyjście cyfrowe jest po prostu słabe.

Chcesz tanim kosztem zrobić źródło to Mi może nie być takim złym pomysłem. Dalej Yamaha WXAD 10, Malina czy iEAST M30 Pro

Oberon 7 pasuje pod CXA80

Piotr

W przypadku tych streamerów, jak należy je podłączyć do cxa80 aby uzyskać najlepszą jakość? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, anusze napisał:

Yamaha WXAD 10 - podłączysz analogowo 2RCA. Jakość dźwięku bardzo dobra zarówno z Tidala jak i własnych zasobów w sieci.

iEAST M30 Pro - podłączysz cyfrowo optykiem lub analogowo 2RCA. Nie używałem, z tego co czytałem to fajny sprzęt.

Właśnie stąd pytanie, czy lepsze będzie optykiem czy analogowo?? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomek0987 napisał:

Jeszcze planuję przetestować malinkę i tutaj nasuwa mi się pytanie. Jak grać będzie sama malinka podłączona USB do DAC'a w CXA80? Czy lepiej będzie grać dodatkowo dokupiona karta dzwiękowa do maliny?

Lepsza będzie malina z kartą dźwiękową ->

 

Edytowano przez gienas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 5.04.2021 o 19:22, tomek0987 napisał:

Witam,

Przymierzam się do zakupu cambridge audio cxa80 (jeśli ktoś sprzedaję to proszę dać znać) i nurtuje mnie temat streamera audio... Czy połączenie optykiem do TV będzie dawało satysfakcjonujące brzmienie? Czym można to zastąpić w małych pieniądzach aby poprawić dzwięk?

 

Jakbyś chciał w czarnym kolorze to mam na sprzedaż za 3200

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...