Skocz do zawartości

Amplituner Yamaha RX-v673 + Magnat monitor supreme 1002


lukasz8908

Recommended Posts

Cześć,

Potrzebuję Waszej pomocy.

Na początek, nie jestem żadnym audiofilem i to mój pierwszy post na tym forum. Potrzebuję sprzętu do słuchania muzyki (głównie hip-hop), oglądania filmów, czegoś co gra lepiej niż głośniki z TV ;)

Mieszkanie w bloku więc na maxa sprzęt grać nie będzie, pokój- salon, około 25m kw.

Udało mi się kupić w okazyjnej cenie używany amplituner Yamaha RX-v673 i chcę do niego dokupić 2 kolumny podłogowe, budżet to max 1500 zł. 

Zastanawiam się nad kolumnami: Magnat monitor supreme 1002 (nowe), lub używane: Klipsch S-F1, YAMAHA NS 8390.

Co polecacie zakupić, ewentualnie może coś innego w moim budżecie???

Za wszystkie podpowiedzi będę wdzięczny.

Pozdrawiam

Edytowano przez lukasz8908
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że będziesz z czasem budował cały set kina?

To że teraz amplituner AV będzie grać w stereo to czasowe?

1002 to nie głupie kolumny. Dysponują potężnym basem. Dobrym zejściem. Grają dośc ciepło i nie męczą góra. Nie ma w nich oczywiscie przestrzeni, i głębi jak w stereo ale to tai produkt.

Oprócz nich z nowych masz Heco Victa 702 ktory pod kątem głębi sceny i przejrzystości grają lepiej. Ale nie maja takiej potęgi na basie.

W cenie 1500 znajdziesz Klipsch F2 i to będzie bez konkurencyjne. Polecam tych szukać.

Piotr

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...