Skocz do zawartości

Uchwyty scienne do Polk S10/15


Kit34

Recommended Posts

Czesc,

szukam uchwytow do POLK S15E i pojawia sie problem:

- Vogels VLB 200 nie podejdzie bo chce miec maskownice wiec srednio ten uchwyt z przodu glosnika bedzie wygladal

- Btech spoko tylko POLK ma zaokraglone krawedzie a te lapki z uchwytu nie sa wystarczajaca wysokie zeby przytrzumac boczne scianki glosnika - w reku nie mialem, tylko opinia sprzedajacego 

 

Moze ktos z branzy cos poleci albo zweryfikuje tego BTech? 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem Btech, aktualnie walają się gdzieś w piwnicy, w każdym razie jestem zdania, że nawet przy takiej budowie kolumny, jak te Polki, spokojnie je przytrzymają. Mają na prawdę solidny "chwyt", do tego wyściełany taką antypoślizgową, jakby gumowaną powierzchnią.

Dla świętego spokoju poszukaj sklepu, który ma i Btech i te Polki i niech przeprowadzą "test" i dadzą Ci znać, jak to faktycznie sprawdza się w praniu 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Markcox napisał:

Mają na prawdę solidny "chwyt", do tego wyściełany taką antypoślizgową, jakby gumowaną powierzchnią

Tylko przy tych Polkach ten chwyt jest za niski i nie sprawdza się do końca.

Mam Polki S10 i niestety, przez za okrąglonie w tych kolumnach,te uchwyty same, nie trzymają dobrze, jeżeli ktoś trąci,zahaczy o kolumnę to może polecieć, jeżeli btech lub podobne,to warto je dodatkowo czymś złapać,ja u siebie dałem pod spód kolumny masę klejącą Uhu tac,jak narazie trzyma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestudiowalem chywa wszystkie czelusci internetu, fora z US i szukalem ichniejszych uchwytow na naszym rynku tj. europa - amazon, ebay. Niestety wszystko co by sie nadalo jest niedostepne. 

Decyzja wstepna padla na Vogels 3200, obciazenie do 5kg max , ale wydaje mi sie ze bedzie ok. Pytanie tylko jak bedzie sie to zachowywalo podczas odtwarzania muzyki.

Potrzebuje w poziomie regulacji do max 30 stopni i tyle samo w pionie. Ryzyk fizyk ale jeszcze poszukam i poczekam na dodatkowe opinie.  71ff6eP0nyL._SL1500_.jpg

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Markcox napisał:

ok, to już masz kolego @Kit34 potwierdzenie bezpośrednio z placu boju od kolegi @maverick2005

Ja w każdym razie pamiętam, że umocowaną kolumnę o "normalnym" kształcie, trudno by było wyrwać na siłę. 

No przy "normalnej" skrzynce nie byłoby problemu, ale się zachciało żony pytać o zdanie w kwestii wyglądu :) Zostało stestowac te drogie uchwyty, wyglądaj na dość mocne, więc myślę, że jak trochę kilo dorzucimy, to się nic nie stanie. 

Edytowano przez Kit34
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...