Skocz do zawartości

VW T4 + Pioneer mvh 520bt


Recommended Posts

Witam, 

Chciałby poprosić o opinie i pomoc , mam VW T4 multivana chciałbym zmienić trochę nagłośnienie ale bez szaleństwa i dużych kosztów, pomyślałem o czymś takim Pioneer mvh520bt, do tego na przód Hertz DSK 165.3 pod wzmacniacz (nie wiem jeszcze jaki amp) na tym dokładnie to samo i z czasem skrzynia basowa też pod wzmacniacz. Dodatkowo chce wygluszyc wnętrze i tu też proszę o pomoc w wyborze jakiś dobrych mat w dobrej cenie . Dzięki i pozdrawiam 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hertze polecałbym ESK 165, choć jest wiele innych i lepszych głośników ( u mnie grały Phase Linear Audiphile Six). Maty niech będą choćby STP. Dobrym wygłuszeniem zrobisz pół roboty. Dystanse pod głośniki z mdfu i wszystko skręcić na sztywno, a wówczas może się okazać że zdziwisz się ile basu generują 165 cm woofery.

Zabawa z car audio jest bardzo podobna do zabawy audio w domu.

Chcąc trochę lepiej: instalujesz lepsze głośniki, wygłuszasz matami i słyszysz różnicę. Punkt pierwszy bez drugiego da niewiele.

Możesz zrobić adaptację tweeterów w słupkach za pomocą żywicy, ale wszystko zależy od tego czego oczekujesz. Moim zdaniem Hertze+ wygłuszenie da Ci satysfakcję.  W jakim stopniu? Się okaże.

Później są wzmacniacze, suby, procesory i nieskończona gonitwa za "króliczkiem".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...