Skocz do zawartości

Ocena obiektywna a subiektywna oraz co woli branża audio


TomekN

Recommended Posts

@Kraft dzięki , że czuwasz , sprawdzałem zakres dystansu do siebie kolegi @TomekN , ale jak coś to przepraszam, i oczekuje tego samego w stosunku do mojej sonicznej szczoteczki do zębów, do której jestem bardzo przywiązany. :) 

30 minut temu, Kraft napisał:

Jakby iść dalej Twoim tokiem myślenia, to najlepsze powinny być sprzęty mono, a posiadacze jednokanałowych radyjek powinni szydzić z właścicieli sprzętów stereofonicznych (no i oczywiście posiadacze 5.0 powinni czuć się lepsi od tych grających na 7.1).

Zaraz , a nie są lepsi ? Sorry , na KD to ja się słabo znam :) 

31 minut temu, Kraft napisał:

Wzmacniacze stereo i kina domowego są oparte dokładnie na tych samych podzespołach.

Czekaj , czekaj , już otwieram , i co my tu mamy 

- Yamaha RX- A3030

- Yamaha MX-1000 /poprzedni /

- WBA Ironbird / obecnie/ 

no faktycznie , jak tak się dobrze przyjrzeć , podobne :) 

A serio to oczywiście , nie nabijam się ze sprzętu słuchającego , PRZEPRASZAM.

y2.jpg

y4.jpg

ironbird.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tomek4446 napisał:

sprawdzałem zakres dystansu do siebie kolegi @TomekN , ale jak coś to przepraszam

Nie ma za co, nigdy nie przejmowałem się zbytnio tymi opiniami / podśmiechujkami 🙂 ponieważ sądzę, że mój aktualny amplituner używany w trybie pre-pro (czyli tylko jako procesor dźwięku i preamp), uwzględniając dodatkowo dostępną w nim korekcję Audyssey XT, [w stereo na frontach i dwóch subwooferach] gra niegorzej jak niejedna integra 😎 A zaryzykowałbym nawet twierdzenie, że z końcówką mocy c298 - gra może nawet lepiej, niż niektóre integry 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Dzik napisał:

jak wygląda doświadczenie tych samych osób z dźwiękiem surround.

Kino mam , ale to nie moja bajka. Słuchałem kina w salkach za ciężką kasę, gdzie brzmiało faktycznie jak kino. Ponieważ nie mam takich zasobów finansowych ani wydzielonego pomieszczenia to odpuściłem .. Z dwoma kolumnami jestem w stanie jakoś powalczyć / stereo/ , resztę ustawiłem po prostu wg. THD i Dolby i jakoś brzęczy , jest lepiej niż z głośników TV i tyle. Chociaż , ostatnio zainwestowałem 4 stówki w kabelek do suba / 15mb/ i nie by coś poprawić .Tylko dlatego , że dotychczas miałem taki kabel  w trzech kawałkach połączonych złączkami, i się czasem sub wzbudzał w nieodpowiednich momentach filmu ,co mnie odrobinkę zaczęło irytować :) 

23 minuty temu, Dzik napisał:

chociaż kiedyś co tydzień oglądałem od deski do deski Blade Runnera.

👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...