Skocz do zawartości

Kino domowe klipsch vs heco


Edison

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

1 godzinę temu, Tomasz H. napisał:

A ten KEF nie jest zbliżony do i8 ?

Co jeszcze ciemnego do porównania możesz podpowiedzieć z grupy do 4000 za parę ?

Ten KEF to firma, która istnieje od dziesięcioleci. Audiosymptom to nowa firma i raczej nie gra jak KEF. Jeśli szukasz "ciemnych" kolumny to owszem KEFy q350 takie będą, Dynaudio emit m20, Dali oberony 3 i być może Heco aurory 300, chociaż tych akurat nie znam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, seba3002 napisał:

Ten KEF to firma, która istnieje od dziesięcioleci. Audiosymptom to nowa firma i raczej nie gra jak KEF. Jeśli szukasz "ciemnych" kolumny to owszem KEFy q350 takie będą, Dynaudio emit m20, Dali oberony 3 i być może Heco aurory 300, chociaż tych akurat nie znam. 

Czy szukam ciemnych ? Nie . Bo ja na razie ...szukam :) Chcę posłuchać coś z tej półki cenowej 3-4 tys. za parę i jasnych i ciemnych i zobaczyć co mi podejdzie . Podejrzewam, że słuchając wieczorowo jazzu, akustycznych rzeczy to raczej polubię jasność . 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Tomasz H. napisał:

Czy szukam ciemnych ? Nie . Bo ja na razie ...szukam :) Chcę posłuchać coś z tej półki cenowej 3-4 tys. za parę i jasnych i ciemnych i zobaczyć co mi podejdzie . Podejrzewam, że słuchając wieczorowo jazzu, akustycznych rzeczy to raczej polubię jasność . 

To masz prosty temat: posłuchaj np. Heco, Klipscha, Monitor Audio i Pylon Sapphire 25. Każda z tych kolumn gra inaczej. Zacznij od czegoś a pomoże Ci to obrać kierunek. Na chwilę obecną to po prostu gdybanie...:) Uwierz mi, że jest sporo produktów opisywanych w necie w samych superlatywach a na odsłuchu wielkie zaskoczenie bo nie pokrywa się to z opiniami innych. Twoje ucho najlepiej zweryfikuje opinię innych, no ale trzeba najpierw cokolwiek posłuchać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitory Audio Bronze 200 ( ciekawe ale takie za mgłą trochę ), Heco Aurora 700 ( potęga ale za wąska scena i przestrzeń jak dla mnie ) Q Acoustic 3050i ( fajne, ale brak efektu wow ) a najbardziej kupiły mnie Polks Audio Signature S55e . Wspaniała przestrzeń, dobry bas, niezła szczegółowość. W życiu bym ich nie kupił bez odsłuchu . Mnie zaimponowały . Świetny stosunek ceny do jakości IMO

Edytowano przez Tomasz H.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedź , chętnie posłucham 👍

1 godzinę temu, Markcox napisał:

Postaraj się, w ramach testu, wysunąć je mocniej do przodu (nie tak uciśnięte przy samej szafce) i rozstaw je troszkę szerzej :)

Jesteś kolejną osobą, która potwierdza, że Jamo w zasadzie tylko wyglądają - a i to jest pojęciem względnym i kwestią gustu

Jest koszmarnie mało miejsca . Oczywiście mogę tak zrobić ale tylko dla próby .

Co do Jamo wszystko jest kwestią porównania. Jak zdjąłem w Jamo maskownice i spiąłem je w biwiringu z przyzwoitymi przewodami, poprawa była znaczna. Ale jednak ich przeznaczenie to kino, nie muzyka, nie czarujmy się. Ponoć te dają radę jeśli wierzyć recenzji : https://www.hfc.com.pl/test/3730,jamo-c-97-ii.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...