Skocz do zawartości

Słuchawki + karta do 400zł


Recommended Posts

Budżet : ~400zł

Czego potrzebujesz? słuchawki lub słuchawki + karta dźwiękowa

Przeznaczenie: gry i muzyka

Źródło: PC - intel DQ67SW
Oczekiwania: zależy mi na jak najlepszej jakości dźwięku, słucham przeważnie mocno basowej muzyki
Inne:

 

Witam serdecznie

 

Przeglądałem forum przy poszukiwaniu podobnych tematów, lecz nic nie udało mi się znaleźć.

Przechodząc do sedna

Chciałbym zakupić słuchawki do PC do 400 złoty. Modele które wpadły mi w oko to HyperX Cloud Alpha lub Sennheiser gsp300

I tu pojawia się pytanie czy lepiej zainwestować cały budżet w dobre słuchawki czy lepiej kupić słuchawki + kartę dźwiękową

Aktualnie nie mam żadnej karty dźwiękowej (tylko zintegrowana z płytą główną intel DQ67SW). Jesli chodzi o karte dzwiekowa wewnętrzną to moze być problem, ponieważ wejście PCI 1x na mojej płycie jest prawie całkowicie przesłonięte masywną kartą graficzną (dosłownie milimetr nad złączem jest wiatrak karty graficznej)

Zaznaczę, że słuchawki muszą mieć mikrofon. Jego jakość mnie nie interesuje, byle by zbierał co mówię (tylko do komunikacji na discord/ts) 

Czy bardziej doświadczeni forumowicze mogliby mi polecić coś wartego uwagi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same słuchawki nic Ci nie dadzą jeśli ma je "napędzać" integra. Jeśli chcesz naprawdę uzyskać dobry dźwięk z kompa to niestety ale bez karty się nie obejdzie. Ja u siebie mam słuchawki bez mikrofonu ISK HD9999 i DAC/AMP Audiotrak Prodigy Cube Black. I dopiero teraz mam naprawdę satysfakcjonujące mnie brzmienie muzyki z kompa. Ale jedno i drugie trochę przekracza Twój budżet ale można znaleźć w sieci okazje by taniej kupić Audiotraka.

IMG_20210416_151344.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polece rewelacje w stosunku cena/jakosc jesli chodzi o headset  SPC Gear Viro - ponizej 200 zł mozna kupic wersję bez karty , gra mi to z integrą Realtek ALC892 i nie potrzeba wzmacniacza sluchawkowego , ze smartfonem tez gra wystarczajaco głośno. Do tego świetny mikrofon do Discorda/TS . Moim zdaniem relacja cena/jakosc - rewelacja. Tylko jesli sie zdecydujesz kup wersję z dodatkowymi gratisowymi nausznikami materiałowymi na wymianę. Starsza wersja miała worek gratisowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...