Skocz do zawartości

Sprzęt grający do garażowej siłowni


kuku07

Recommended Posts

Cześć

Słuchajcie, w garażu ok.5x7m. mam zrobioną siłownię i teraz plan jest taki, że przydałby się do tego jakiś sprzęt grający, choćby używany. Na czym mi najbardziej zależy? Głównie na odtwarzaniu muzyki z Pendriva i radia, byłoby super gdyby nowy sprzęt miał opcję radia cyfrowego DAB+ (choć jeszcze się nie doinformowałem, ile stacji jest w tym formacie nadawanych i czy oóglnie warto za to dopłacić ?) no i oczywiście jakości i głośności na zadowaljącym poziomie, tak żeby w takim pomieszczeniu dało radę dać czadu (napęd CD jest zbędny). Sam nie wiem na czym się skupić, myślałem nad głośnikiem bezprzewodowym np. JBL Partybox 1000, ale do końca nie jestem przekonany, raz, że to dość drogi sprzęt i dwa, że moja działka na której mam garaż z siłownią nie jest jakoś specjalnie zabezpieczona przed ewentualnym włamaniem. Może dacie radę polecić coś od siebie, co Waszym zdaniem najlepiej by się sprawdziło ? Dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki adikus777 za odpowiedź.

Wiesz, obejrałem kilka porównań JBL do innych i chyba najlepiej wypada, jeśli mowa o tego typu kolumnach bezprzewodowych nie ukrywa, że grubo się nad nim zastanawiałem, ale zrezygnowałem z zakupu, bo po pierwsze-nie ma radia, a przydałoby się i dwa, że od bloku do działki mam kilka minut drogi i nie za bardzo chciałoby mi się go ciągnąć do mieszkania i wnosić na drugie piętro. Bardziej myślałem nad czymś z kategorii wieży, może mini wieży, tylko CD mi zbędne, ale pewnie mniej rzucało by się w oczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...