Skocz do zawartości

Zestaw kina domowego + osobne kanały na kuchnie i łazienke


swietekkk

Recommended Posts

Witam, 

 

Potrzebuje małej pomocy  w wyborze kina domowego do salonu. Ułożenie salonu w załączniku. Wydaje mi się, że tylne kolumny za kanapa to nie będzie najlepsze rozwiązanie. Myślałem nad czymś podwieszanym lub kolumny pod ścianą za kanapą. Ogólnie będzie głównie wykorzystywane do oglądania filmów, PS5, muzyka każdego typu. 

Na zestaw kina chciałbym wydać ok 6tyś zł +/- 1000zł. Wydaje mi się, że zestaw 5,1 byłby najodpowiedniejszy. Kable mogę nawet dzisiaj zamówić i ewentualnie schować. sufit będzie podwieszony.

 

Myślę tez o głośnikach sufitowych do kuchni i łazienki. Tutaj coś, aby grało dość przyzwoicie. Chyba po 1 głośniku wystarczy na pomieszczenie, do ok 600zł sztuka. 

O ile kino domowe to nie problem, bo spinam wszystko razem. Tak w przypadku kuchni i łazienki biorę pod uwagę jakieś elementy inteligentnego domu, aby to spiąć. Czy lepiej kombinować z amplitunerem?

Jakie kable proponujecie zastosować, aby nie zablokować sovie w przyszłości jakiś opcji?

salon.png

Edytowano przez swietekkk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 6K ?

W komplecie z kolumnami? Gdzie?

Sam wezmę :)

Amplituner Yamaha 6A albo Denon X 2700. Przy tej opcji możesz wyjśc jak chciałeś po jednym głośniku do dwóch osobnych pomieszczeń. ale będzie to grało zawsze razem. Tak chcesz?

Kolumny : Heco Victa 702 set 5.1 / Quadral Argentum 6000

Zapraszam na odsłuch

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...