Skocz do zawartości

Amplutuner do STEREO, PS5, TV LG CX65


mastek

Recommended Posts

Chyba dam mu szanse - nie mam innego pomysłu na ten moment :)

Aktualnie mam te głośniki podłączone pod JVC RX-5030V i jest spoko,  ale jednak denerwuje mnie puszczanie muzy z TV (optyczny) czy telefonu podłączonego (minijack) dlatego szukam czegoś na teraz. Sama jakoś spoko jak pisałem nie jestem jakoś mega wymagający, czy nawet nie potrafię ocenić jak to powinno grać :) nie lubię tylko jak coś buczy, dudni i tyle. Dodam że niektóre kawałki naprawdę nieźle się słucha, inne gorzej - na tym JVC RX-5030V często muszę bawić się ustawieniami basu w zależności od rodzaju muzy.
- naprawdę fajnie zagrała metalika czy muza filmowa (np. hanz zimmera), co do elektronicznej to niektóre lepiej inne gorzej :)

Reasumując głośniki Nota 550 X:
- jeżeli ten Marantz NR1711 zagra dużo lepiej niż JVC RX-5030V to będę bardzo usatysfakcjonowany.
- jeżeli ten Marantz NR1711 zagra lepiej niż tańszy RX-V4A - to będę zadowolony z zakupu.
- ale jeżeli tańszy RX-V4A wg większości/ogółu uważać będzie (jak Piotr) że lepiej zagra niż  Marantz NR1711 to szkoda będzie tego tysiaka na lepszy niby lepszy amplituner, no ale faktycznie jak będzie padaczka to będzie można zmienić w przyszłości :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...