Skocz do zawartości

Pierwszy zestaw stereo


Mati92

Recommended Posts

15 minut temu, JaZz napisał:

Wiesz co? Wnioski nasze były mniej więcej takie same, ale na koniec dodał "ja bym wziął te i do tego są tańsze" :D

Dopiero po jakimś czasie wady tych konstrukcji zaczęły mi bardziej przeszkadzać.  Niby słyszałem je od początku, ale nie na wszytkich nagraniach. 

Teraz jak sobie pomyślałem to w sumie nie żałuję. Zdobyłem doświadczenie 

Zgadzam się. 

Nic tak nie uczy jak doswiadczenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 godzin temu, seba3002 napisał:

Ja też chciałem budować kolekcję płyt CD i winyli ale po czasie CDka sprzedałem a gramofon wybiłem sobie z głowy. Oczywiscie jesli masz kolekcję CD to kupno odtwarzacza jest jak najbardziej uzasadnione ale budowanie kolekcji czarnych plyt od zera to dość karkołomny pomysł.

CDki też potrafią kosztować, pewnie nie tyle, co vinyle, ale jakieś rzadsze, starsze płyty też swoje kosztują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2021 o 07:21, S4Home napisał:

Zgadzam się. Zatem zapytam wprost

ile masz płyt CD

ile masz czarnych płyt?

Piotr

Vinyli nie mam jeszcze żadnych, ale nie widzę w tym problemu, mój wujek zaczął swoją kolekcję dużo później niż ja chce to zrobić i ma już ok 300 płyt.

CD mam z 70 ale dokładnie nie liczyłem.

Obecnie słucham muzyki głównie przez spotify, bo w obecnej chwili po przeprowadce nie miałem możliwości zabrać ze sobą kina domowego i wieży na której słuchałem płyt.

Po przeczytaniu różnych opinii, recenzji, jak też ze względu na wymiary i spojrzenie estetyczne pod uwagę biorę kolumny: Monitor Audio Bronze 500 oraz KefQ750. 

Te kolumny też chciałbym odsłuchać z różnymi kombinacjami wzmacniaczy. Proszę teraz o porady z czym powinny dobrze grać i jakich kombinacji warto odsłuchać. Dodam, że oprócz tych wspomnianych w pierwszym poście wzmacniaczy (Denon i Cambridge) wpadł mi w oko Magnat MR780 oraz NAD C338. Co o nich sądzicie? Będą lepsze niż dwa pierwsze wymienione?

Jeszcze jedno pytanie, mianowicie podłączając TV pod wzmacniacz złączem optycznym i słuchając w ten sposób spotify dużo będę tracił na jakości porównując np z odtwarzaczem strumieniowym? 

Edytowano przez Mati92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...