Skocz do zawartości

Recommended Posts

@Arekszcz - więcej cierpliwości, poczekaj kilka dni zamiast zaczynać nowy wątek. Niepotrzebne były Twoje kolejne wpisy w odpowiedzi na wpisy TomkaN,  to tylko rozpoczyna kolejną kłótnię na Forum.

@TomekN- niepotrzebne były Twoje kolejne wpisy, to tylko rozpoczyna kolejną kłótnię na Forum.

Jeżeli się tego nie nauczycie - będą bany!
 

Co należy robić napisał już  @JaZz
@misiek x -
dziękuję za konstruktywną odpowiedź o kablu Wireworld
 

Zamknąłem wczorajszy wątek Arekszcz na ten temat

Pozdrawiam
PS. Usunąłem kilka wpisów w tym wątku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, misiek x napisał:

Nie wiem czy to Ci pomoże ,ale miałem 0asis 8 ,czyli oczko niżej niż Equinox. Kupiłem je po rewelacyjnych opiniach  (testach) tak na sprawdzenie. Niestety u mnie się nie sprawdziły. Ogólnie to co mi przeszkadzało to jakieś takie ciut rozmyte wokale i troche przesadzony bas. Sprzedałem, ale musisz chyba sam sprawdzic u siebie.

Dzięki zobaczę jak ta „mega” miedź ma wpływ na przekaz dzisiaj pożyczę i napisze jak to wyglada i jakie są roznice

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem i mogę powiedzieć tak : „uspokojona” góra lepszy bas , dokładniejsze i czystsze wybrzmiewanie instrumentów takie wrażenia po przełączeniu z qed i kimber na Equinox 7 ceny nowych niemałe jednak na używki warto wydać pieniądza 

wyprzedzając sam przewod nie gra ale w całości z reszta stworzył czystszy milszy dla ucha dzwiek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...