Skocz do zawartości

Jakie słuchawki mam wybrać?


Recommended Posts

Cześć. Nie znam się kompletnie na audio, więc szukam porady tutaj. Jakie słuchawki polecacie by spełniały najwięcej z moich wymagań. 
1. za około 250zł
2. do integry 
3. wokółuszne 
4. zamknięte lub półotwarte 
5. preferuję na kablu 
6. dosyć dobra wentylacja/możliwość dokupienia padów, które ją ulepszą. 
7. wytrzymałe. Chciałbym, że jak mi spadną raz na tydzień to się nie rozwalą. 
8. będą używane głównie do oglądania filmików na yt, słuchanie podcastów i audiobooków, rzadziej słuchanie muzyki (gatunki około rockowe) i często granie w gry takie jak cs, wiedźmin 3, f1. 
Mam nadzieję, że wszystko zawarłem tutaj. Na razie polecano mi pro82 i m40x jak będą na promocji. Z góry dziękuję. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2021 o 14:37, Kuba123456789 napisał:

Cześć. Nie znam się kompletnie na audio, więc szukam porady tutaj. Jakie słuchawki polecacie by spełniały najwięcej z moich wymagań. 
1. za około 250zł
2. do integry 
3. wokółuszne 
4. zamknięte lub półotwarte 
5. preferuję na kablu 
6. dosyć dobra wentylacja/możliwość dokupienia padów, które ją ulepszą. 
7. wytrzymałe. Chciałbym, że jak mi spadną raz na tydzień to się nie rozwalą. 
8. będą używane głównie do oglądania filmików na yt, słuchanie podcastów i audiobooków, rzadziej słuchanie muzyki (gatunki około rockowe) i często granie w gry takie jak cs, wiedźmin 3, f1. 
Mam nadzieję, że wszystko zawarłem tutaj. Na razie polecano mi pro82 i m40x jak będą na promocji. Z góry dziękuję. 

Witaj,

Możemy Ci zaoferować, kultowy i znany model od Audio Technica AVC 500 https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-nauszne/audio-technica-ath-avc500.html

-są lekkie, wygodne, duże, brzmią dość równo i nie są męczące. Nie będą dużym w dodatku, żadnym obciążeniem dla wzmacniacza.

Zapraszamy Cię na odsłuchy!:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...